#99Josef BeckerPeriod: 1854-1928
“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#682
#4
Een opvouwbare blikken stereoscoop met 50 bijhorende reels waaronder gewaagd voor die periode. Ca. 1900.
#308Jef Nys
Een lot van 49 vintage Jommeke albums, waaronder diverse eerste drukken. Destijds aangekocht bij Jef Nys zelve.
A lot of 49 vintage Jommeke albums, including several first editions. Originally bought from Jef Nys himself.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#313J.H. Koeleman
De Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.
The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#511
Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
#357
Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89
“Winters landschap met brug en koppel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#161
#244Staf Zerk
“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
#88
Een lot van 5 tasjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén oor ontbreekt.
A lot of 5 terracotta bags, presumably ancient Roman archaeological finds. One handle is missing.No longer availableDim. h 7 x Ø 9.5 cmEstimate: € 100 / 150