Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct. en twee citrines 2,97 ct. en twee aquamarijnen 0,64 ct. en twee amethisten 8,97 ct.

A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.82 ct., two citrines 2.97 ct., two aquamarines 0.64 ct., and two amethysts 8.97 ct.
Dim. 10,09 g
SKU: 2210240260.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 2200 / 2400

  • #504

    Een gepatineerd houten gesculpteerd Mariabeeld, eind 19e eeuw.

    A patinated wooden sculpted Madonna statue, late 19th century.
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    Een 18e eeuwse Spaanse marinesabel, ca. 1780, de lederen schede is hersteld.

    An 18th-century Spanish naval saber, circa 1780, the leather scabbard has been restored.
    Dim. l 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #526

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #474
    Antoni Clavé
    Period: 1913-2005

    “Twee beren”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 13/40.

    "Two bears." A lithograph on paper, signed and numbered 13/40 at the bottom outside of the plate.
    Dim. 72 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Franz Courtens

    “Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Winter village view." A drawing on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 29 x 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #139
    Jacques Doré
    Period: 1861-1929

    “Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Lady with fan and hat." Oil on panel. Signed.
    Dim. 21,5 x 16 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #651

    Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.

    A copper ship lantern converted to electricity.
    Dim. 32 x 20 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #616

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #144
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #358

    Een set van 2 oud metalen Japanse theebussen met een decor van bamboe en kraanvogels.

    A set of 2 antique metal Japanese tea caddies with a decoration of bamboo and cranes.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    "Untitled". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00