#147Een 18e eeuwse Spaanse marinesabel, ca. 1780, de lederen schede is hersteld.
#526Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.
#474Antoni ClavéPeriod: 1913-2005“Twee beren”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 13/40.
"Two bears." A lithograph on paper, signed and numbered 13/40 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Jacques DoréPeriod: 1861-1929“Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#651Een koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#144Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd JVP.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#358Een set van 2 oud metalen Japanse theebussen met een decor van bamboe en kraanvogels.
A set of 2 antique metal Japanese tea caddies with a decoration of bamboo and cranes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
"Untitled". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 80 / 120