#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#123Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern.No longer availableDim. 303 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#213Raak“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.No longer availableDim. 14 x Ø 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#382Henri MatisseEen lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit.No longer availableDim. 70 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150