#632“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
"White workhorse", a painting, oil on panel, signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#415Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 185 x 78 en 200 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#654Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
A lot consisting of a blue and white Chinese porcelain vase and a cache-pot, both with floral decoration.No longer availableDim. 35,5 & 20 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 120 / 180