#136“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, een massief eiken tafeltje met hierop God straffe Engeland! – Een Duits haatgedicht van Ernst Lissauer.
“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, a solid oak small table featuring a German anti-English poem by Ernst Lissauer.No longer availableDim. h 63 x Ø 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#58Nomura Japan‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
'Battery powered Radio Jeep', A tin vehicle, ca 1955, with original box. Clean battery compartment.No longer availableDim. 13 x 29 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 300 / 400 -
#501Becker’s Sons RotterdamEen oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.
An old pharmacist's scale with a drawer. With weights, 5 smallest weights missing.No longer availableDim. 40 x36 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#372Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.No longer availableDim. 108 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80