#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166GamFratesi Gubi“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
"Masculo." A lot of 4 design armchairs with leather seats and black metal frames on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.No longer availableDim. 74 x 69 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#567Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#238Een Franse paradesabel zonder schede.
A French parade sabre without scabbard.No longer availableDim. l 98 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#681Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple.No longer availableDim. h 27, Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80