#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#48Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
A lot of 3 vintage Bohemian crystal decanters with stoppers, and 1 pitcher. Hand-cut geometric patterns in relief.No longer availableDim. 33 & ... & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400 -
#442“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with flowers in vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
An 18 karat white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and a ruby of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 200 / 250