Other lots in this auction
-
#631B52 LencoPeriod: 1968
Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base. -
#297Meopta, Zenit
Een lot van 2 analoge fototoestellen bestaande uit een Meopta Flexaret IV Twin Lens en een Zenit-E met Helios 44-2 lens.
A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged. -
#98C&A Voigt Sitzendorf
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
"Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century. -
#422Van Thuyne
“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.
"Fruit still life". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1968 at the bottom. -
#374
“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood. -
#227
Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.Place a bid ›Dim. 50 x 43 cm -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.