#541Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.
A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.No longer availableDim. H. 14,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#140Een 18 karaats geelgouden halssnoer in de vorm van bolletjes.
An 18 karat yellow gold necklace in the form of beads.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 400 / 500 -
#110Een 14 kt witgouden en zilveren ring bezet 3 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
A 14 kt white gold and silver ring set with 3 brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 550 -
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#20Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 350 / 400 -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#374“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom.No longer availableDim. 34 x 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#234Werner Labarque“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80