Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.

A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.
Dim. 4,04 g
SKU: 2904250480.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 900 / 1000

  • #529

    “De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.

    An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.
    Dim. 217 x 142 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.

    Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.
    Estimate: € 100 / 120
  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,55 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.55 ct.
    Dim. 7,72 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #585

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 231 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een massief houten gesculpteerd beeld van een olifant, polychroom, Aziatische oorsprong.

    A solid wood carved polychrome sculpture of an elephant, of Asian origin.
    Dim. 38 x 40 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #548

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.
    Dim. 9.20 g
    Estimate: € 600 / 800

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00