#222Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.
An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.No longer availableDim. 217 x 142 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#409Leo JordaensPeriod: 1944-2000Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
#553Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.
Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#585Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#507Een massief houten gesculpteerd beeld van een olifant, polychroom, Aziatische oorsprong.
A solid wood carved polychrome sculpture of an elephant, of Asian origin.No longer availableDim. 38 x 40 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
#548Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.
#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800