#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#327Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120 -
#624Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration and elephant head handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. 46 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Frans Gybels“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Fisher-PriceEen lot vintage Fisher-Price, bestaande uit een Play Family Castle in originele doos en een parkeergarage Elevator 930 met autootjes. Medio ‘70-75.
A lot of vintage Fisher-Price items, including a Play Family Castle in its original box and a Parking Garage Elevator 930 with little cars. From around 1970-1975.No longer availableDim. 45 x 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element.No longer availableDim. h 70 x Ø 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#372Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.No longer availableDim. 108 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431H. S.T. LercheEen tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
A pewter jug with floral decoration, butterflies, and putti in relief (repair to the spout). Signed on top of the handle.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 50 / 80