Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

A pair of 18kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 2,86 g
SKU: 2409240480.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 1100 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #478
    David Thai

    Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.

    A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 32 cm
    Estimate: € 140 / 170
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Delfts blauw

    Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.

    An octagonal bulbous lidded vase of polychrome Delft earthenware. Marked AK at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27,5 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    “De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.

    "The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Hebdomadaire

    “Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.

    “Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #29
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.

    "Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband.

    An 18 kt yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #516
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #590

    Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.

    An 18 karat white gold woven necklace.
    No longer available
    Dim. 9,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #528

    Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.

    A pair of cow horns on a modern metal base.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #338
    Wiskemann

    Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.

    An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More