#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#544Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versieringen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pear wood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple.No longer availableDim. h 27, Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#654Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
A lot consisting of a blue and white Chinese porcelain vase and a cache-pot, both with floral decoration.No longer availableDim. 35,5 & 20 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#430Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 14 kt yellow gold and silver earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 600 / 700 -
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#666Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one of which is glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60