#257S.A. BoulangerEen vintage tafellamp in staal en messing. Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#50Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 550 / 650 -
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#452Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#347Een lot van 12 stuks oud schrijfgerei waaronder vulpennen, een vulpotlood en 3 balpennen. Parker, Rodur, Eversharp, Reform e.a..
A lot of 12 pieces of vintage writing instruments including fountain pens, a mechanical pencil, and 3 ballpoint pens. Parker, Rodur, Eversharp, Reform, and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#412“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80