#458Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#244“Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.
"The forest path," a large 19th-century painting, oil on canvas, bears the name J. Goosemans.No longer availableDim. 103 x 168 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#635Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#90Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#36Sits“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#277“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 80 / 120