#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#59“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#590Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace.No longer availableDim. 9,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#528Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
A pair of cow horns on a modern metal base.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60