#456Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
#707Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#5Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.
#705Val Saint LambertEen vintage kristalglazen coupe met label.
#31Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#28Een lot van 2 houten wandelstokken waarvan 1 met verzilverde kop.
#87Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#536Een handgeknoopt tapijt, made in Iran met geometrische motieven.
#133Capo di Monte“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
"Romantic musical composition by 2 women", Capo Di Monte, with restored parts.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 120 / 180