Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.

A pair of 18kt white gold earrings each set with a single brilliant-cut diamond.
Dim. 0,80 g
SKU: 2210240070.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 100 / 150

  • #249
    Elise Van Leeuw

    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een paar Vietnamees porseleinen vazen met figuratief decor.

    A pair of Vietnamese porcelain vases with figurative decoration.
    Dim. 29 x Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #204
    d’Artois Limoges

    Estimate: € 250 / 350
  • #221
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.

    A crystal cut Art Deco vase. Marked at the bottom.
    Dim. 30,5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #638
    Eluxa

    Een houten cartelklok met vergulde details in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen. In de de wijzerplaat gemerkt.

    A wooden cartel clock with gilded details in the spirit of the neuchateloises, decorated with flowers. Marked on the dial.
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #195

    Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.

    A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.
    Dim. 77 x 58 x 101
    Estimate: € 300 / 400
  • #203

    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #137

    Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.

    A bronze statue of an ostrich ridden by a cherub with a samurai sword and shield in hand.
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #108
    A.C.F

    Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

    A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #169
    Victor Julien Trip

    “Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Three masters on choppy sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #646

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00