#579
“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#550
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916,7/1000 7,99 g.
#129Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019
“Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.
#503
Een halve Krugerrand. Zuid-Afrika 1980. Au 917/1000, 16,97 g. Als proof aangekocht in 1980.
#426Marc Held Prisunic
Een vintage space-age modulair bijzetmeubeltje in kunststof. Ontwerp door Marc Held voor Prisunic.
A vintage space-age modular side table in plastic. Designed by Marc Held for Prisunic.No longer availableDim. 51 x Ø 35 cmEstimate: € 180 / 220 -
#23
Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Dresden
#44A.D. MeulePeriod: 1926
“Boerenkar met trekpaarden”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A.D. Meule en gedateerd 1926.
"Farm cart with draught horses", a painting, oil on panel, signed A.D. Meule and dated 1926.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331
Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248
Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#283
#397WMF
Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.
A silver-plated art deco bowl, model Ikora for WMF, marked at the bottom.No longer availableDim. h 9 x Ø 35 cmEstimate: € 50 / 75