#455Koninklijke Munt van België“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Gold 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#33Val Saint LambertEen vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass vase, cut with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 7,99 g.
A South African coin. 1 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 650 / 850 -
#656Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#392Keno TadamasaEen Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.
#219Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.
"Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 118 x 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#358Een set van 2 oud metalen Japanse theebussen met een decor van bamboe en kraanvogels.
A set of 2 antique metal Japanese tea caddies with a decoration of bamboo and cranes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#508Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#39M. Flamand“Légende de Notre-Dame de Hal.” Verhaal in 12 tekeningen van de St. Martinus Basiliek in Halle. Gesigneerd.
"Legend of Our Lady of Hal." Story in 12 drawings of the St. Martinus Basilica in Halle. Signed.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 120 / 200