#249Elise Van Leeuw“Stilleven met herfstvruchten”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
#398Een paar Vietnamees porseleinen vazen met figuratief decor.
A pair of Vietnamese porcelain vases with figurative decoration.No longer availableDim. 29 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 90 -
#449Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#137Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 160 -
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#646Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.
A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.No longer availableDim. 38 x Ø 90 cmEstimate: € 80 / 120