#437Een lot van 5 zilveren munten waarvan in zilveren broche bestaande uit: one rupee, India 1880, 15 gr, Half Crown, England 1895, 15 gr, 100 frank, Belgique, 1948, 20 gr, 50 frank, België, 1950, 15 gr en 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 1980, 25 gr.
#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#187Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een wortelhouten bijzettafeltje met klep en opbergcompartiment bovenaan.
A small root wood side table with a flap and storage compartment at the top.No longer availableDim. 69 x 57 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Calvin Waller Burnett“Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 41,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120