#586Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#457Een paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor.
A pair of Chinese porcelain plates with blue and white decoration.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#164Charles & Ray Eames Vitra250“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#345Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
#505Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600 -
#429“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62,5 x 67 cmEstimate: € 60 / 90 -
#531Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120