#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#134Edward Pierre BuyckPeriod: 1888 - 1960“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#523Drie Duitse penningen. Z.g. Städte Dukaten. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Au 18 kt of 22 kt.
Three German medals. So-called City Ducats. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Gold 18k or 22k.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 650 / 800 -
#237B.F.K.Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220 -
#624“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#450Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 100 / 150