#459Salvador DaliPeriod: 1969Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.
Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.No longer availableDim. 53.5/37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#549Period: 1977Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.
#591Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.
#343The Jimi Hendrix ExperienceThe Jimi Hendrix Experience – Electric LadylandPolydor – 2657 012UK, 1973, NM
De Jimi Hendrix Experience - Electric LadylandPolydor - 2657 012UK, 1973, NMNo longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#293Drie oude zinken orgelpijpen, twee gepolijste ijzeren bollen, een antiek tinnen inktpotje.
Three old zinc organ pipes, two polished iron balls, an antique pewter inkwell.No longer availableDim. Lengte 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800 -
#93Een paar grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.
A set of 2 large copper church candlesticks, Richly decorated with religious images, on lion feet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 120 / 180