Other lots in this auction
-
#587Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
A gilt mirror with elaborately decorated baroque frame, wood and plaster, Europe, 19th century.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#200Een zilveren halssnoer, achterkant in vermeil bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en Afrikaanse robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 7,50 ct.
A silver necklace, backside gilded with old cut diamonds weighing approximately 10 ct. and African rubies weighing approximately 7.50 ct.No longer availableDim. 69,09 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#116Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.No longer availableDim. 109.5 x 135 x 55 cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep.
A white porcelain lamp with swan handle.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#324D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.
A 19th-century solid cherrywood gateleg table on wheels with 2 additional extension leaves.No longer availableDim. 72 x 167 x 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#50Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#441Imperial Jingdezhen PorcelainEen lot van 11 vintage Chinees porseleinen sierborden in doos. Diverse ontwerpen en thema’s door Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, gemerkt Imperial Jingdezhen Porcelain.
A lot of 11 vintage Chinese decorative plates in a box. Various designs and themes by Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, marked Imperial Jingdezhen Porcelain.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484“Maria met Jezus”. Een wassen beeld, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie glazen stolpen.
"Maria with Jesus". A wax sculpture, flanked by two Brussels horn vases. Under three glass domes.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#35Vier verschillende zilveren antieke borstels bewerkt met taferelen.
Four different silver antique brushes decorated with scenes.No longer availableDim. L: 23 cmEstimate: € 100 / 150

