Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,24 ct.

A pair of 18 kt white gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 2.24 ct.
Dim. 7,12 g gr
SKU: 2904250105.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #105
Estimate: € 2800 / 3000

  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #534
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    Een massief eikenhouten piëdestal met getorste voet.

    A solid oak pedestal with twisted base.
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    Twee viewmasters in originele doos. 6 blisters met reels, geopend maar compleet.

    Two view-masters in original box. 6 blister packs with reels, opened but complete.
    Estimate: € 30 / 50
  • #219

    Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.

    Classic chest of drawers with marble top. Four drawers.
    Dim. H 105, B 112, D 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #134
    Marcel Pire

    Stilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.

    Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.
    Dim. 90/120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #41
    Karlsbader

    Een lot Karlsbader porselein bestaande uit 3 schalen, een coupe en een taartschepje.

    A lot of Karlsbad porcelain consisting of 3 bowls, a coupe, and a cake slice.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.

    A small taxidermy crocodile (damage to tail), an Eastern dagger, and a decorative dagger with bird claw, marked Munich.
    Dim. Lengte
    Estimate: € 50 / 60
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00