#122Prosper De TroyerPeriod: 1880-1961“Portret van een man”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd en gedateerd.
#558Peill & PutzlerEen vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.
#578Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.
#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800 -
#1Een paar art-deco boeksteuntjes, albast, in de vorm van kakatoes.
A pair of art-deco bookends, alabaster, in the shape of cockatoos.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#249Een staande klok in massief eikenhouten kast.
#381Herge-Moulinsart“Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.
"Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.No longer availableDim. 40/50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150