Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,24 ct.

A pair of 18 kt white gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 2.24 ct.
Dim. 7,12 g gr
SKU: 2904250105.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #105
Estimate: € 2800 / 3000

  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #256

    Klassiek halfrond wandtafeltje.

    Classic semi-circular wall table.
    Dim. H 72, B 81, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een massief houten gesculpteerd beeld van een olifant, polychroom, Aziatische oorsprong.

    A solid wood carved polychrome sculpture of an elephant, of Asian origin.
    Dim. 38 x 40 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92

    “Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.

    "Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.
    Dim. L. 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 15
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #382

    “Bobby” & “Rat”. Gravures. Uitgave Dismaland. Gesigneerd Banksy.

    “Bobby” & “Rat”. Engravings. Published by Dismaland. Signed by Banksy.
    Dim. 29 x 20 & 20 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #48

    Het officieel expo 58 programma. Nr 1 tot en met 26. + Het ‘Souvenir program’ van het Amerikaans theater, 5 playbills en 2 ongebruikte tickets, gestempeld COMPLIMENTARY.

    The official Expo 58 program. Nos. 1 to 26. + The 'Souvenir program' of the American theater, 5 playbills and 2 unused tickets, stamped COMPLIMENTARY.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245
    Ebel Swiss made

    Een roestvrij stalen dameshorloge. Armband en bezel deels van geelgoud. Met certificaat.

    A stainless steel ladies watch. Bracelet and bezel partly in yellow gold. With certificate.
    Estimate: € 600 / 800
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #357
    Märklin HO

    Märklin 7051 H0 Elektrisch bedienbare kraan met magneet, in zijn originele doos.

    Märklin 7051 H0 Electrically operated crane with magnet, in its original box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00