Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,71 ct.

A pair of 18kt white gold earrings with diamonds totaling 0.71 ct.
Dim. 4,66 g
SKU: 2608250160.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1000 / 1200

  • #632

    Een oude Franse bajonet, model 1886.

    An old French bayonet, model 1886.
    Dim. l 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een albasten buste van de maagd Maria, niet gesigneerd.

    An alabaster bust of the Virgin Mary, unsigned.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen vazen met floraal en landschapsdecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain vases with floral and landscape decoration.
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Oud Antwerpen’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronycke van Antwerpen, 1500 tot 1575’, volgens een onuitgegeven handschrift van de 16e eeuw, 1843. ‘Beschryving van Antwerpen, Mechelen, Lier en Turnhout’, door L. Guicciardini vertaald door Kiliaen, 1854.

    A lot of three books focusing on Antwerp as a subject. ‘Old Antwerp’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronicle of Antwerp, 1500 to 1575’, according to an unpublished 16th-century manuscript, 1843. ‘Description of Antwerp, Mechelen, Lier, and Turnhout’, by L. Guicciardini translated by Kiliaen, 1854.
    Dim. H 16-23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #470

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet vier diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with four old cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. 4,54 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #64
    Eduard Deventer

    Een set van twee 19e eeuwse landschapjes, olieverf op paneel. Getekend; E. Deventer.

    A set of two 19th-century landscapes, oil on panel. Signed; E. Deventer.
    Dim. 19/26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een professioneel toestel voor het maken/bewerken van juwelen.

    A professional tool for making/editing jewelry.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112
    Reinhard Michel
    Period: 1910*

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein letsel aan linkerkant.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small damage on the left side.
    Dim. 78 x 63 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #556
    Bruce Nez

    “Tree of life”, een handgeweven wollen Navajo wandtapijt door Bruce Nez, met gids over Navajo tapijten.

    "Tree of life", a handwoven wool Navajo tapestry by Bruce Nez, with guide on Navajo rugs.
    Dim. 94 x 77 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #181

    Een Hongaarse M32 officierendolk van de luchtmacht. Gemerkt; Kozák Antal 491.

    A Hungarian M32 Air Force officer dagger. Marked; Kozak Antal 491.
    Dim. Lengte 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00