#465Rolf BenzEen paar Rolf Benz armstoelen, model ‘Torino BMP’.
#42Juul De CortPeriod: 1918-1999Een set van twee schilderijen door Juul De Cort. ‘Boerderij’ en ‘Bomenrij’, olieverf op paneel. Getekend en voorzien van een koperen naamplaatje.
#557Een paraplubak van geel geglazuurd Vlaams aardewerk, gevormd als een gevlochten rieten mand. Eerste helft 20ste eeuw. Niet gemerkt.
#117FontinelleEen groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.
#416Een langwerpig zijden Ghoum tapijtje
#463Een groot houten bas-reliëf van twee naakte vrouwen, niet getekend.
#366Een bruinlederen vlinderstoel op metalen buisframe. In vintage stijl.
#308Een halfhoge Barbotine vaas, gevormd als tulpen en irissen op een basis van waterlelies. Met schilferschade aan de basis.
#216Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.
#82“Berlinda De Bruycker” en “Sukalski”. Twee kunstmappen.
#381Dyberg LarsenEen paar draadloze tafellampen, ontworpen door Dyberg Larsen. Model ALONG. Twee mogelijke hoogtes. Met usb oplaadkabel.
A pair of wireless table lamps designed by Dyberg Larsen. Model ALONG. Two possible heights. With USB charging cable.No longer availableDim. Hoogte 12-20 cmEstimate: € 30 / 50