#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#57
Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#86P. Veenstra
“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 25 cm -
#88
“Zicht op de Eiermarkt in 1835”. Een poster, uitgegeven door Waanders in samenwerking met het Antwerps stadsarchief.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 10 x 70 cm (kader) -
#78Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#48
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912
“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37 x 36 cm -
#31
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cm -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#19Moerenhout
“Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 30 x 40 cm -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm