Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.

A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.
Dim. h 12 cm
SKU: 1712240007.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 40 / 60

  • #471
    Banko Ware

    Een polychroom Japanse “Banko Ware” thee humidor met “7 Lucky Gods” in het decor, medio 1900.

    A polychrome Japanese "Banko Ware" tea humidor depicting the "7 Lucky Gods", from the mid-1900s.
    Dim. 17,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Gestoffeerde bekleding met floraal decor.

    A pair of carved wooden armchairs with claw feet and H-connection at the bottom. Upholstered with floral decoration.
    Dim. 112 x 74 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #305

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #102
    A. Vermont

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00