#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#121Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.
A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 150 / 250 -
#633Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.
A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#692Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.
"Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 100 / 120