#631Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.
#347Alberani VecchiottiEen oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden basejaNo longer availableDim. 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#385Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 450 / 550 -
#406Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#605Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.No longer availableDim. 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#29René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.
A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 150 / 250