Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.

A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.
Dim. h 12 cm
SKU: 1712240007.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 40 / 60

  • #342
    Rembrandt

    A German porcelain tea service consisting of a teapot, milk jug, sugar bowl, cup and saucer. Marked at the bottom "Gloria Rembrandt".
    Dim. h: 13 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted rug from India.
    Dim. 206 x 300 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639
    Agnès Galland
    Period: *1942

    "Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #588

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of blue and white porcelain ginger jars, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #362
    HJP Henreot

    Studie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.

    Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00