Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar aardewerken kruikjes met kobaltblauwe halzen en een monochrome guirlande op de buik. Onderaan gemerkt. Schilfers aan de tuiten.
Een paar aardewerken kruikjes met kobaltblauwe halzen en een monochrome guirlande op de buik. Onderaan gemerkt. Schilfers aan de tuiten.
Terre d’Acier, Saint Uze

Een paar aardewerken kruikjes met kobaltblauwe halzen en een monochrome guirlande op de buik. Onderaan gemerkt. Schilfers aan de tuiten.

A pair of earthenware jugs with cobalt blue necks and a monochrome garland on the body. Marked at the bottom. Some chips on the spouts.
Dim. H. 19.5 cm
SKU: 2810250013.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #270

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,35 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #87
    Goebel, Germany

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152/II A (1990-1999) en 152/II B (1990 - 1999). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl" is a set of 2 Hummel figurines, 152/II A (1990-1999) and 152/II B (1990-1999). They are the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    No longer available
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #557

    Een set van 2 tinnen chocoladevormen in de vorm van een duif, laat 19e eeuws, Franse makelij.

    A set of 2 pewter chocolate molds in the shape of a dove, late 19th century, made in France.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 19 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
    No longer available
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #580

    Een lang halssnoer van fantasieparels.

    A long fantasy pearl necklace.
    No longer available
    Dim. L: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #402
    Adrien Paul Duerinckx

    ‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.

    'White farmhouse with crucifix', oil on canvas. Signed; A. P. Duerinckx. With some damage to the paint layer.
    No longer available
    Dim. 85/105 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #143
    Delheid

    Een zilveren koffie (800) en theeset (950), met suikerpot (950) en melkkan (800) op dienblad (800). Gemerkt; Delheid. Met een gezamelijk brutogewicht van 5,6 Kg.

    A silver coffee (800) and tea set (950), with sugar bowl (950) and milk jug (800) on tray (800). Marked; Delheid. With a combined gross weight of 5.6 Kg.
    No longer available
    Dim. 37/68 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #132

    ‘Madonna en Kind’, olieverf op koper. 19e eeuw, niet getekend.

    'Madonna and Child', oil on copper. 19th century, not signed.
    No longer available
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #348
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met label.

    A crystal vase, pink in the mass-colored, marked at the bottom and with label.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #450

    Een sterling zilveren ketting met hartvormige hanger bezet met 2 briljantjes.

    A sterling silver chain with heart-shaped pendant set with 2 brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 9,38 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More