Similar lots by type
-
#400Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#370Omega Constellationeen roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#320Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#325Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#760Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#315Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#395Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#300S.T. Dupont ParisEen genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#355Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#340Omegaeen roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#385CartierEen verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#375Rodania FoundedEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#205Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#305Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120 / 180 -
#380Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653Drie albums met eerstedaguitgaven van diverse landen. 1941-1962, 1963-69, 1970-77.
Trois albums aux éditions premier jour de pays divers. 1941-1962, 1963-69, 1970-77.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#144Alfons Vermeir“Winters hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met boek.
“Paysage à la ferme en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Avec livre.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#175Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 7,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 4,71 gEstimate: € 450 / 650 -
#639Een reproductie van een XVIIe eeuws beschrijvend zicht op de rede van Antwerpen, uitgegeven door het Mercatorfonds.
Reproduction d’une vue d’Anvers du XVIIe siècle, éditée par la Fondation Mercator.No longer availableDim. 180 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#183Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.
Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.No longer availableDim. 111 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Hulstaert“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#242G. Wiegman“Twee havenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux vues de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#64“Stadsplein met fontein”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuw.
“Place de ville avec fontaine”. Huile sur toile. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 200 / 250 -
#497Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Aquarium en porcelaine d’Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 80 / 100

