Similar lots by type
-
#653Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#637Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#14LongwyEen hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een meisjesbuste van pijpaarde met beige patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en terre de pipe à patine beige. Signé au verso.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#363SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.
Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 20 / 40 -
#349BecquetEen kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#9“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#382Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#11Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#558Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#373Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’
Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 24 / 30 -
#131Lejan“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#271LongwyEen bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#553“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#143Lemanceau“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Slack & Brownlow, ManchesterEen aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.
Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#768Jan CockxPeriod: 1891-1976Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#243Ernest Patris“Vrouwenfiguur”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Femme”. Sculpture en bronze à patine argenté sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#715Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#604“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#787Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#574“Boten in een Franse haven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Coria.
“Bateaux dans un port français”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Coria.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#515Een bijzetkastje van mahoniehout met één lade en een marmeren blaadje.
Meuble d’appoint en acajou ouvrant à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 150 / 180 -
#692Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#257“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
“Nain”. Jolie poupée de collection.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 191 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378Vieux ParisEen lot van zeven porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de sept vases en porcelaine aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#79Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Boerenpaarden”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Een krantenrekje van mahoniehout met vier compartimenten en twee schuiven.
Etagère à journaux en acajou à quatre compartiments et à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80

