Similar lots by type
-
#169Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#271Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyDim. h: 94 cmEstimate: € 35 / 50 -
#166“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#163Emiel LaskarisZittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59Rotan gevlochten kussen/neksteun.
Oreiller/coussin tissé en rotin.No longer availableOnline onlyDim. b23cm x h15cmEstimate: € 15 / 25 -
#289Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270“Twee jongeren” licht gekleed, beeld brons geschilderd, niet gesigneerd.
"Deux jeunes gens" légèrement vêtus, statue en bronze peint, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h58cm xEstimate: € 50 / 80 -
#278Twee lege oude houten Legodozen.
Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 47 cmEstimate: € 15 / 30 -
#193Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19,5Estimate: € 25 / 35 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#168Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.
"Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#83Pierre Dyckmans“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#234“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#124Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#173Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles.No longer availableOnline onlyDim. H: 43 cmEstimate: € 240 / 300 -
#63Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.
Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 33 cmEstimate: € 35 / 45





