Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
Online only
Dim. h: 40 & 48 cm
SKU: 2504220237.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #237
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #14

    Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.

    Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #188

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.

    Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een houten gazellebeeldje, versierd met glazen vlakjes, spiegeltjes deels verzilverd.

    Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274

    Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #281
    Capodimonte

    Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.

    Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152

    “Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.

    Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #1

    Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.

    Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).

    “Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.

    Un vase en faïence à glaçure multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #20
    R.M. Preneel

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    Een bol vaasje van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase sphérique en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    “Immaculate Conception”. Een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo.

    Conception immaculée. Une reproduction d'après l'oeuvre de Bartolomé Esteban Murillo.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121

    “Nora Creina” & “Eveleen”. Een paar gravures door Finden.

    « Nora Creina » et « Eveleen ». Une paire de gravures de Finden.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #155
    Limoges, France

    Een paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More