Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
Online only
Dim. h: 40 & 48 cm
SKU: 2504220237.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #237
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.

    Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #1

    Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.

    Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281
    Capodimonte

    Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.

    Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152

    “Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.

    Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274

    Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #188

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.

    Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een houten gazellebeeldje, versierd met glazen vlakjes, spiegeltjes deels verzilverd.

    Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #195
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #2

    “Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).

    “Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #222

    Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één paar bijpassende oorbellen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et une paire de boucles d'oreilles assorties.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #229

    Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.

    Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #39
    Delft

    Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.

    Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #83
    Dual

    Een reiswekkertje in etui.

    Un réveil de voyage dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #285

    Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.

    Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    “Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Een theepotje en suikerpotje van Cantonporselein. Omstreeks 1900.

    Théière et sucrier en porcelaine de Canton. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More