Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.

Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.

Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2104200366.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #366
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133

    Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.

    Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    “Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.

    ”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.

    Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.

    Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98

    Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).

    Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #268

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247

    Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

    Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #117

    Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.

    Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #386

    Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.

    Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #5

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #381

    Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje (gebarsten) met deksel. Afrikaans werk.

    Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #95

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #190

    Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.

    Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een lot van vier verschillende houten doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).

    Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #217

    Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.

    Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Een houten speculaasvorm met vier figuren.

    Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. L: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #204

    “Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.

    ”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Koffie en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melkkan en suikerpot, op bijpassende plateau.

    Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier, le tout sur le plateau assorti.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #173

    Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.

    Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #353

    Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.

    Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #212

    Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.

    Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 & 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #277

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #57
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #243

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.

    Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #237
    Royal Copenhagen

    Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.

    Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More