#167Een 20 zijdige decoratief metalen frame.
#154Joop UittenbogaardRustieke hoeve met waterput. Olieverf op doek. Gesigneerd Uittenbogaard.
#235MärklinEen set van 6 onderleggers van Märklin.
#106Een art nouveau schaaltje van tin met floraal decor en met twee oortjes
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#107ChristofleEen verzilverd metalen koffiepercolator gemerkt Christofle.
A silver-plated metal coffee percolator marked Christofle.No longer availableOnline onlyDim. h 20.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#94Een postzegel set, postage stamps of the ussr 1870 1970, V. I. Lenin.
#191Een paar opaalglazen vaasjes.
#4Een tafellamp met verouderde houten voet.
#129“Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?
"Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?No longer availableOnline onlyDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50