#51‘Buste van een jonge vrouw’, een beeldje van gepatinneerd brons. Getekend Straber.
'Bust of a young woman', a small statue of patinated bronze. Signed Straber.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5‘Het ganzenhoedstertje’, een gepatinneerd bronzen beeldje op een zwartmarmeren voet. Getekend H. Plé.
'The goose herder girl', a patinated bronze statue on a black marble base. Signed H. Plé.No longer availableDim. Hoogte 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een grote rijkelijk gedecoreerde Japanse bronzen wierookbrander.
A large elaborately decorated Japanese bronze incense burner.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#237Een messing tafellamp in de vorm van een vijfarmige kandelaar. Met lampenkapjes.
A brass table lamp in the shape of a five-armed candelabra. With lampshades.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een lot van 2 bronzen hoofden van koninginnen, Benin, West Afrika.
A lot of 2 bronze heads of queens, Benin, West Africa.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#101‘Moeder met twee kinderen’, een gepatineerd bronzen beeld van drie personen gekleed naar de oudheid. Niet getekend.
'Mother with Two Children,' a patinated bronze sculpture of three figures dressed in ancient attire. Not signed.No longer availableDim. Hoogte 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
A Hindu bronze statue depicting the goddess Durga on the bull Nandi.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#508Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.
A small Chinese bronze incense burner.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#136Een salontafel samengesteld uit een naakte bronzen ballerina met een geslepen glazen blad.
A coffee table composed of a nude bronze ballerina with a cut glass top.No longer availableDim. 60 x 150 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#259Drie Belgische bronzen herdenkingsplaquettes: -Algemeene wereld tentoonstelling, Brussel 1935, La Jeunesse Bruxelloise au Prince Albertà son retour d’Afrique, Aout 1909 en La cote d’or a la Belgique, 1914-1916.
Three Belgian bronze commemorative plaques: -Universal World Exhibition, Brussels 1935, The Brussels Youth to Prince Albert on his return from Africa, August 1909 and The Gold Coast to Belgium, 1914-1916.No longer availableDim. 6.5 x 8 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Bamun ‘Mbanga’ chef stalen ceremoniële halsband met 10 bronzen hoofden gedecoreerd.
Bamun 'Mbanga' chief iron ceremonial collar decorated with 10 bronze heads.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.
'Musicians', a pair of African bronze sculptures.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 50 / 70
#550Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.
Four various copper bracelets. African work.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#232Jef De Mesmaeker‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.
‘Flower vase’, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60/50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334‘Vissersboten aan de rede’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend Decoene M.
'Fishing Boats at Anchor', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Decoene M.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#526CastelliEen vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.
#292“Gaanderij met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Lamote.
"Gallery with flowers", a painting, oil on canvas in gilt frame, signed Lamote.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#428BamounEen groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.
#357Een ‘Dayak’, koppensnellerszwaard in houten schede. Met gesculpteerd benen heft.
A 'Dayak', headhunter sword in wooden sheath. With sculpted bone handle.No longer availableDim. Lengte 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131ChristofleEen verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad, gemerkt Christofle, coll. Gallia. Pin van een scharnier manco.
A silver-plated coffee and tea set on tray, marked Christofle, coll. Gallia. Pin of a hinge missing.No longer availableDim. h 25.5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#115SkovbyEen ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.
#552Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#58L. Gibert‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.
'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.No longer availableDim. H 37, B 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Een grote runderhoorn met messingen monturen versierd met een bladfries.
A large cow horn with brass mounts adorned with a leaf frieze.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 50 / 80