• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar albasten cassolettes met bronzen guirlandes.

A pair of alabaster cassolettes with bronze garlands.
Dim. Hoogte 59 cm
SKU: 2511250147.
Categories: albast, Brons.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 300 / 500

  • #51

    ‘Buste van een jonge vrouw’, een beeldje van gepatinneerd brons. Getekend Straber.

    'Bust of a young woman', a small statue of patinated bronze. Signed Straber.
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63

    “De turnster”. Een beeld van gepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.

    "The gymnast." A sculpture of patinated bronze on a black marble base. Signed 'Milo'.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    ‘Het ganzenhoedstertje’, een gepatinneerd bronzen beeldje op een zwartmarmeren voet. Getekend H. Plé.

    'The goose herder girl', a patinated bronze statue on a black marble base. Signed H. Plé.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een grote rijkelijk gedecoreerde Japanse bronzen wierookbrander.

    A large elaborately decorated Japanese bronze incense burner.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #237

    Een messing tafellamp in de vorm van een vijfarmige kandelaar. Met lampenkapjes.

    A brass table lamp in the shape of a five-armed candelabra. With lampshades.
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een lot van 2 bronzen hoofden van koninginnen, Benin, West Afrika.

    A lot of 2 bronze heads of queens, Benin, West Africa.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #101

    ‘Moeder met twee kinderen’, een gepatineerd bronzen beeld van drie personen gekleed naar de oudheid. Niet getekend.

    'Mother with Two Children,' a patinated bronze sculpture of three figures dressed in ancient attire. Not signed.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #377

    Een Hindoeïstisch bronzen beeld voorstellend de godin Durga op de stier Nandi.

    A Hindu bronze statue depicting the goddess Durga on the bull Nandi.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508

    Een kleine Chinees bronzen wierookbrander.

    A small Chinese bronze incense burner.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #136

    Een salontafel samengesteld uit een naakte bronzen ballerina met een geslepen glazen blad.

    A coffee table composed of a nude bronze ballerina with a cut glass top.
    Dim. 60 x 150 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #259

    Drie Belgische bronzen herdenkingsplaquettes: -Algemeene wereld tentoonstelling, Brussel 1935, La Jeunesse Bruxelloise au Prince Albertà son retour d’Afrique, Aout 1909 en La cote d’or a la Belgique, 1914-1916.

    Three Belgian bronze commemorative plaques: -Universal World Exhibition, Brussels 1935, The Brussels Youth to Prince Albert on his return from Africa, August 1909 and The Gold Coast to Belgium, 1914-1916.
    Dim. 6.5 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537

    Bamun ‘Mbanga’ chef stalen ceremoniële halsband met 10 bronzen hoofden gedecoreerd.

    Bamun 'Mbanga' chief iron ceremonial collar decorated with 10 bronze heads.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    ‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.

    'Musicians', a pair of African bronze sculptures.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #550

    Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

    Four various copper bracelets. African work.
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Jef De Mesmaeker

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    ‘Vissersboten aan de rede’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend Decoene M.

    'Fishing Boats at Anchor', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Decoene M.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292

    “Gaanderij met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Lamote.

    "Gallery with flowers", a painting, oil on canvas in gilt frame, signed Lamote.
    Dim. 36 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #428
    Bamoun

    Een groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.

    A large mask of carved wood with a beard and hair made of knotted rope. From Cameroon.
    Dim. H. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #357

    Een ‘Dayak’, koppensnellerszwaard in houten schede. Met gesculpteerd benen heft.

    A 'Dayak', headhunter sword in wooden sheath. With sculpted bone handle.
    Dim. Lengte 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Christofle

    Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad, gemerkt Christofle, coll. Gallia. Pin van een scharnier manco.

    A silver-plated coffee and tea set on tray, marked Christofle, coll. Gallia. Pin of a hinge missing.
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58
    L. Gibert

    ‘Moeder met kind’, een art deco beeld van gepatineerd zamac op een meerkleurige marmeren voet. Getekend L. Gibert.

    'Mother with child', an art deco sculpture in patinated zamak on a multicolored marble base. Signed L. Gibert.
    Dim. H 37, B 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een grote runderhoorn met messingen monturen versierd met een bladfries.

    A large cow horn with brass mounts adorned with a leaf frieze.
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00