#677Een Art-Deco stijl messing wandkapstok met 8 haken en een hoedenrek.
An Art-Deco style brass wall coat rack with 8 hooks and a hat shelf.No longer availableDim. 18 x 22 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#427Een set oosterse cloisonné vazen met bloemendecor. Schade aan de bovenrand van een van de vazen.
A set of oriental cloisonné vases with floral decor. Damage to the top edge of one of the vases.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een ovaal eikenhouten kruk-emmer met koperen banden en gestoffeerd deksel.
An oval oak stool-bucket with copper straps and an upholstered lid.No longer availableDim. 31 x 36 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een eiken theekastje met gebogen glas en afneembaar dienblad uit het tweede kwart van de vorige eeuw.
An oak tea cabinet with curved glass and removable tray from the second quarter of the last century.No longer availableDim. 77 x 81 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Een houten kolompendule met vergulde delen en met koper ingelegd, emaille wijzerplaat.
#445Een antiek massief Engelse commode, 5 laden met messing handvatten.
#207Een Tiffany tafellamp met parelrand op een koperen voet.
#204Een luchter van koper en kristal.
A chandelier of copper and crystal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Een koperen ketel op drie poten. 18de eeuw. Gemerkt “TOW 1728” in het reliëf.
A copper cauldron on three legs. 18th century. Marked "TOW 1728" in the relief.No longer availableDim. 23 x Ø21cmEstimate: € 30 / 35 -
#336Een koperen champagnekoeler op voet in art-deco stijl.
#605Een mid-century vitrinekast met koperen hoeken en 2 schuifdeuren.
A mid-century display cabinet with copper corners and 2 sliding doors.No longer availableDim. 67 x 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een set van 2 ‘trench-art’ obussen met gegraveerde Chinese bloemenvazen, onderaan gesigneerd.
A set of 2 'trench-art' shells with engraved Chinese flower vases, signed on the bottom.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#368Een Chinees mini kastje met koper beslag.
A Chinese mini cabinet with copper fittings.No longer availableDim. 21 x 16 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#385Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#690Een sac-à-perles plafondlampje in koper en kristal.
#203Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#364Een messing juwelenkistje uit het eerste deel van de vorige eeuw met de voorstelling van dieren. De sleutel ontbreekt.
A brass jewelery box from the first part of the last century depicting animals. The key is missing.No longer availableDim. 11.5 x 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 50
#36Een eiken boekenmolen op wieltjes uit de eerste helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt H.F. Jansen & zonen, Amsterdam, Hofleverancier.
An oak book mill on wheels from the first half of the last century, marked at the bottom HF Jansen & zonen, Amsterdam, Royal Warrant Holder.No longer availableDim. 99 x 61 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Rémy Cornelissen“Don Quichot” Litho, genummerd 21/50. Gesigneerd buiten de plaat.
“Don Quixote” Lithograph, numbered 21/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 75 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699LombardEen lot van 12 Ric Hochet hardcover strips.
#319Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#608Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Bruno Delvigne‘Rivierzicht bij ondergaande zon’, een schilderij, gemengde techniek op natuurzijde.
'River view at sunset', a painting, mixed media on natural silk.No longer availableDim. h 81 x b 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56438.Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56438.No longer availableDim. 186 x 93cmEstimate: € 50 / 80 -
#296Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.
A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.No longer availableDim. 96 x 75 x 42 cmEstimate: € 40 / 60