Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
Online only
Dim. Ø: 18 cm
SKU: 3001230267.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #234

    “Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.

    "Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #146

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #206

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    “Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.

    Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h3.cm x 27cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #144

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164

    Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.

    Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #242

    Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.

    Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #286

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #249
    Goebel, Germany

    “Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    "Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #199

    Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #261

    Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.

    Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #139

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.

    Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #182

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #179

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #291

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #289

    Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.

    Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18, 26 & 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #183
    Porcellane Principe, Capodimonte

    “Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.

    "Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191
    Oswald

    Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #78

    Een keramisch beeld naar het ‘terra cotta leger.’

    Une statue en céramique d'après "l'armée de terre cuite".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    Een bureauset van onyx met twee pennenhouders en een Quartzhorloge.

    Un ensemble de bureau en onyx avec deux porte-stylos et une montre à quartz.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #60

    Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.

    Figurine en biscuit blanc, 3 filles avec réparation mineure des dommages à un bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13,5cm x b13cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #155
    Victor Gilsoul

    “De Spaanse Brug te Brugge”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 26/30.

    "Le Pont d'Espagne à Bruges". Gravure. Signée et numérotée 26/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 298 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #235
    L. Meyer

    “Grootouders met baby”, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Grands-parents avec bébé" tableau huile sur panneau, signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #74

    Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.

    Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    Een Chinese moeder en kind van polychroom steencomposiet. Hoofdje manco. Hoofd van de moeder hersteld. Laat 19de eeuw.

    Une mère chinoise et son enfant en composite de pierre polychrome. Une tête manque. La tête de la mère réparée. Fin 19ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221
    Val Saint-Lambert e.a.

    Een fruitschaal en onderschotel van geslepen kristal met een vergulde rand, onderaan gemerkt. Evenals een grote roze asbak, twee karaffen en een bonbonnière.

    Une coupe à fruits et une soucoupe en cristal taillé avec un bord doré, marqué en bas. Ainsi qu'un grand cendrier rose, deux carafes et une bonbonnière.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More