Similar lots by type
-
#341
Een grote schotel van gedreven rood koper. Arabisch werk.
Grand plat en cuivre rouge repoussé. Travail arabe.Dim. Ø: 96 cmEstimate: € 30/50 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80/120 -
#711
Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#404
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.Estimate: € 120/200 -
#661
Een wierookbrander en een diepe schaal van cloisonné op geel koper. De laatste op houten sokkel.
Encensoir et coupe en laiton cloisonné. Le dernier sur socle en bois.Estimate: € 40/60 -
#158Michel Janssens
“Sater”. Een beeld van deels gepatineerd rood koper.
“Satyre”. Sculpture en cuivre rouge partiellement patinée verte.Dim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#113
Een olielamp en een dubbele lamp op elektriciteit van geel koper. De tweede in de vorm van bloemenranken en met amberkleurige glazen kapjes.
Lampe à huile et double lampe électrique en cuivre jaune. Le second en forme de branches fleuries aux abat-jour en verre ambré.Estimate: € 60/80 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20/30 -
#121Orlians & Cie.
Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.Estimate: € 40/60 -
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune décorés de branches fleuries.Dim. h: 27 cmEstimate: € 25/40 -
#451
Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.
Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#426
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als elektrische staande lamp.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.Dim. H. 172 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Een 18 karaat geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une de ± 8 ct.Dim. 8,55 gEstimate: € 300/400 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#725Swarovski
Twee paar oorbellen in origineel doosje.
Deux boucles d’oreilles dans la boîte d’origine.Estimate: € 50/100 -
#480
Drie madonnabeeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Diverse afmetingen, de grootste 24 cm hoog. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois statuettes de la Sainte Vierge en ivoire sculpté. Différentes dimensions, la plus grande 24 cm. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#94Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#508
Een klassieke voorstelling van een dame van gebronzeerd metaal op een marmeren sokkel.
Représentation classique d’une dame en métal bronzé sur socle en marbre.Dim. h: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#706
Een dubbele vuurbok van smeedijzer. We voegen er een smeedijzeren staande lampenvoet aan toe.
Chenet double en fer forgé. Nous ajoutons un lampadaire également en fer forgé.Estimate: € 40/50 -
#342
“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Een oude landkaart uit een XVIIIe eeuwse atlas.
“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Ancienne carte d’un atlas du XVIIIe siècle.Dim. 39 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Inkomst van de Prins van Oranje te Antwerpen”. Een oude ets. Baudard de Venise, Antwerpen 1616.
“Entrée du Prince d’Orange à Anvers”. Eau-forte ancienne. Baudard de Venise, Anvers 1616.Dim. 13,5 x 16,5 cmEstimate: € 20/30