#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#75Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#111“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#48Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
#99Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.