Similar lots by type
-
#233Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#67Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#264“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Capodimonte“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#288Capodimonte“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.
Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#204Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Kaiser PorzellanEen vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
Un vase à couvercle Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#257Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8“Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.
"Femme avec une cage à oiseaux". Une figurine de porcelaine française multicolore. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#114A. Schmitz, AnversEen verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#35“Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.
"Homme au chien" & Femme à l'éventail". Deux figurines de porcelaine multicolore. Résp. marqué Casades et Nao.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#245Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. H. 47 cmEstimate: € 200 / 250 -
#54OswaldEen vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#190Een Hotei van kunststof.
Un Hotei en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#65Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 85


