Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 2908220280.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #280
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #146

    Een divers lot borden. Verschillende merken. twaalf stuks.

    Un lot varié d'assiettes. Différentes marques. douze pièces.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 18 cm - 24 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #199
    Jullar

    “Bloemenmeisjes”. Drie beeldjes van spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Les filles de fleurs". Trois figurines en porcelaine espagnole. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 - 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #25

    Een maskertje van Japans aardewerk.

    Un masque de poterie japonaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #224

    Een lot porseleinen vogels waaronder een uiltje, een paar eenden en een vogel op een tak van Capodimonte.

    Lot d'oiseaux en porcelaine dont un hibou, un couple de canards et un oiseau sur une branche de Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145
    Villeroy & Boch Luxembourg

    “Saut de Lit”, “Climats” en “Anbetung der Hirten”. Twee kleine en twee grote porseleinen bordjes met diverse meerkleurige decors.

    « Saut de Lit », « Climats » et « Anbetung der Hirten ». Deux petites et deux grandes assiettes en porcelaine à divers décors multicolores.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #72

    Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.

    Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #218

    Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.

    Tirelire en porcelaine italienne multicolore en forme de cochon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #70

    “Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.

    "Geishas". Deux tableaux sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #193

    Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.

    Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.

    Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm - 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #48

    Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.

    Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #78

    Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.

    Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #225
    Goebel

    Twee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #135

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.

    Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    “Oude bedelaar met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte.

    "Vieux mendiant avec chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.

    Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64

    Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.

    Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #140
    Royal Doulton, England

    “Tally Ho!”, “Spring Time” en “Happy Christmas”. Drie beeldjes van Engels porselein in de vorm van konijnen.

    "Tally Ho !", "Spring Time" et "Joyeux Noël". Trois figurines de porcelaine anglaise en forme de lapins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219

    Een pique fleur en een kandelaar van porselein.

    Un pique fleur et un bougeoir en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 13 cm Ø 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #149

    Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.

    Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #153

    Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd geweest.

    Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #277

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122

    Een antiek lederen aktetas.

    Mallette ancienne en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #243
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    “Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.

    "Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190
    W. Gerlo

    “Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 101 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    “Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

    « Kandinsky » & « Jacques Rozenberg ». Deux livres d'art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #293
    L. Duquenne

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #148

    Een lot van zeven borden van aardewerk en zachte pasta, waarvan een Delfts blauwwit, vier diverse borden van Doornik en één van Luxemburg.

    Lot de sept assiettes en faïence et pâtes molles dont une Delft bleu et blanc, quatre assiettes diverses de Tournai et une de Luxembourg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #273
    Eline ‘t Sant
    Period: °1951

    “Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.

    "Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een lot bestaande uit vier miniatuur portretten.

    Lot composé de quatre portraits miniatures.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 6 - 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More