Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 2211210280.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #280
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #45

    Een lampenvoet van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven op mauve fond. Onderaan gemerkt. Scheur in de voet.

    Un pied de lampe en porcelaine française avec un décor floral multicolore peint à la main et des motifs dorés sur fond mauve. Marqué en bas. Fissure dans la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een deels vergulde houtsnede met Boeddhistische voorstelling.

    Une gravure sur bois en partie dorée avec une scène bouddhiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.

    Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase récent en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #245

    Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #8

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin. Beschadiging aan het deksel. Op houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin. Couvercle endommagé. Sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #233

    Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.

    Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #248

    Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.

    Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit beeldjes, vaasjes, een doosje, wijwatervaatjes, een miniatuurserviesje, enz.

    Un lot varié de porcelaine, composé de figurines, de vases, d'une boîte, de bénitiers, d'une vaisselle miniature, etc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #292
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #138

    Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.

    Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 20 - 38 cm)
    Estimate: € 40 / 50
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211
    Roeland Gyssels

    “Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.

    Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #26
    Alfons Verheyen
    Period: 1903 - 1990

    “Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    “Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #279
    De Herdt

    “Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.

    Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #203

    “Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’

    Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'
    No longer available
    Online only
    Dim. 96 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #155
    Ch. Heyens

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254

    “Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een Arabische koperen theekan met gegraveerd decor.

    Une théière arabe en cuivre à décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More