Similar lots by type
-
#377Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#731Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#657Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100 / 180 -
#601Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#338Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.
Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.Estimate: € 280 / 320 -
#486Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25 -
#373Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#691Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.
Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.Dim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#431Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.
Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.Dim. H 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#713Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#467Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140 / 160 -
#711Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#496Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#707Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#611Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480 / 550 -
#688Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90 / 120 -
#473Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#708Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759LimogesEen uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130 / 200 -
#78Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een lot van zevenenvijftig filmaffiches voor Franstalige films uit de jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films français des années 70 et 80.Estimate: € 150 / 200 -
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale madeira citrine van ± 4 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une citrine madère centrale de ± 4 ct.Dim. 7,30 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#369H. Alti“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Mahoniehouten ladenkastje met tien laden. Houten sleutelgaten. Twee kleine mouluurtjes ontbreken. Tijdperk Louis-Philippe.
Chiffonnier en acajou à dix tiroirs. Serrures en bois tourné. Deux petites moulures manquent. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#286Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade met gedraaide houten trekkers. Bovenaan doucine. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse aux poignées en bois tourné. Le haut en doucine. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#92André GoezuEen reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden toi et moi bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague toi et moi en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 2,47 gEstimate: € 200 / 300 -
#667Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70Een 18 karaat geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une de ± 8 ct.Dim. 8,55 gEstimate: € 300 / 400 -
#445Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60

