#26
Een opengewerkt mandje en een kistje van verzilverd metaal, een 800‰ zilveren doopbekertje en een tinnen siervaasje.
Corbeille ajourée et coffret en métal argenté, ainsi qu’un gobelet de naissance en argent 800/1000 et un petit vase en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 4, 8 & 18 cmEstimate: € 15/20
#146Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
#20
Een rieten picknickmand.
#78
#6
#82
Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#31
Een witmetalen hoorn op staander.
#59
Een ovaal spiegeltje in messingen lijst.
Miroir ovale à cadre en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 40 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#50Vermin
“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#166
#46Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#152
Een lot van vier verschillende messingen lampen
#35
“Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 49 cmEstimate: € 35/45