Similar lots by type
-
#37
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#622
Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#654
“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200/300 -
#800
Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250/280 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#132
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#506
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#387
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#52Peeters
“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150/200 -
#253
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400/600 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30/40 -
#164
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60/80 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#31
Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25/40 -
#691
Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.
Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.No longer availableDim. h: 66 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#536
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240/300 -
#231
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#596
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.
Un vaisselier à trois portes dans la partie de dessous.No longer availableDim. h: 198 cmEstimate: € 200/240 -
#406
Een bijzetkastje van mahoniehoutfineer met twee laden.
Meuble d’appoint en placage d’acajou ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 x 23 x 33,5 cmEstimate: € 30/50 -
#577
Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une acanthe.No longer availableDim. 183 x 99 cmEstimate: € 260/280 -
#344
Een lamp en een sierterrine van kobaltblauw porselein met koperen monturen naar het Sèvresporselein.
Une lampe et une terrine décorative en porcelaine bleue cobalt aux montures en cuivre d’après les exemples de Sèvres.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 80/120 -
#89
Een ivoren waaier met een decor van personages.
Eventail en ivoire à décor de personnages. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#509Jan CockxPeriod: 1891-1976
“Havenzicht bij zonsondergang.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant ‘66.
“Le port au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1966.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 100/140 -
#799Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#288Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180/240 -
#297
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180