#540Een lot van zeven diverse Afrikaanse armbanden van koper e.a.
A lot of seven various African bracelets made of copper and other materials.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#301Een adelaar met uitgespreide vleugels van VSL kristal. Gemerkt.
An eagle with outstretched wings in VSL crystal. Marked.No longer availableDim. H 24, B 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#192Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.
#535Een paar églomisé schilderijen van Oosterse jonge dames.
A pair of églomisé paintings of Oriental young ladies.No longer availableDim. 53/38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een paar blauw-witte Chinees porseleinen dekselpotten, met drakendecor.
#584Een lot van 4 Chinese beeldjes, 3 spekstenen figuren en een quartz buffel op houten sokkeltje.
A lot of 4 Chinese figurines, 3 soapstone figures, and a quartz buffalo on a wooden base.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Pierre VandelPeriod: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
#185“La chasse a l’ours”, een wandtapijt, gedateerd 1980.
#13De Porseleyne FlesEen grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.
#200Een halssnoer met Zuidzeeparels en bijpassende oorbellen met 18 kt witgouden slot. Met certificaat.
A necklace with South Sea pearls and matching earrings with 18 kt white gold clasp. With certificate.No longer availableDim. slot: 6 g. parels 1,5 en 1,8 cmEstimate: € 2500 / 3000