Similar lots by type
-
#234
“Romeo & Juliet”. Een kristalglazen vaasje met romantisch gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
"Romeo & Juliet". A crystal glass vase with romantically engraved decor. Marked at the bottom. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#228
Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.
An antique porcelain figurine of 2 horses, numbered. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#1Capodimonte
“Cherubijn ambachten” en “Koppel met schaap”. Een lot van 3 biscuit beeldjes op vergulde voet. Onderaan gemerkt.
"Cherub crafts" and "Couple with sheep." A lot of 3 biscuit figurines on gilded base. Marked at the bottom. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
"The miner", an Italian porcelain sculpture marked: Minatore, sculptor Tiziano Galli, handmade, made in Italy. Some minor damages and a glued part. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#77Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Klein schilfertje bovenaan de rand.
A crystal vase, colored in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. Small chip at the top of the rim. -
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#175
Een lot van 2 vazen, één gemerkt Nizbor lead crystal Bohemia en de andere Ametis mondgeblazen.
A lot of 2 vases, one marked Nizbor lead crystal Bohemia and the other Ametis mouth-blown. -
#67Paul HellerPeriod: 1935
Een vaas in Booms glas met gouden accenten, ontworpen door Paul Heller. Schilferschade aan de rand.
A vase in Booms glass with golden accents, designed by Paul Heller. Flake damage to the rim. -
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner.
Other lots in this auction
-
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet. -
#222
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
-
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#182
Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#52
Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip.