Other lots in this auction
-
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
Un collier avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#47Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#195“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Frank-Ivo Van Damme“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217Een gevarieerd lot verzilverd metaal met schalen, groenteschalen enz. O.m. Wiskemann. O.m. een ajourgewerkte elektrische drukbel met marmeren basis.
Un lot varié de métal argenté avec des plats, des pots de légumes etc. O.M. Wiskemann. Comprenant une cloche à pression électrique ajourée avec socle en marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#272“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 45 cmEstimate: € 35 / 40 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#148CapodimonteEen paar groepen van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt onderaan.
Quelques groupes de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#364Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 & 13,5 cm -
#33Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40


