#389Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
#15Een 18 kt geelgouden Zwitsers horloge met lederen polsband. Gedragen.
An 18 kt yellow gold Swiss watch with leather wristband. Worn.No longer availableDim. +- 4 g goudEstimate: € 200 / 300 -
#52Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
An Indian giltwood ornament with dancing Shiva (19th century) and a Rococo ornament of carved walnut wood with rocaille motif (18th century).No longer availableDim. L: 22-42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#332GIENEen vaas met handvaten in de vorm van dolfijnen, met verguld en turkoois decor “Bernard”.
A vase with handles in the shape of dolphins, with gilded and turquoise decoration "Bernard".No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 40 / 60