#56Een wortelhouten bijzettafeltje met klep en opbergcompartiment bovenaan.
A small root wood side table with a flap and storage compartment at the top.No longer availableDim. 69 x 57 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#629Françoise DeberdtPeriod: 1934 -“Naar de zon”, een lithografie in 2 kleuren, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 68/120.
"Toward the Sun", a lithograph in 2 colors, signed and numbered 68/120 outside the plate.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een grote Perzische geglazuurd keramische Qajar vaas met bloemen, een vogel en een leeuw in het decor. Eerste helft 20ste eeuw. Grote haarlijnscheur/bakfouten.
A large Persian glazed ceramic Qajar vase with flowers, a bird, and a lion in the decoration. First half of the 20th century. Large hairline crack/firing flaws.No longer availableDim. h 54 x Ø 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#591Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
An African wooden ancestor figure.No longer availableDim. h 50,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. GVS2
A pair of 18 kt rose gold earrings set with 2 central diamonds with a total weight of approximately 0.62 ct. GVS2.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 800 / 900