#65Een lot van 58 Bollywood lp’s + 2 singles, vele klassiekers hoofdzakelijk van 1980 tot 1990. Naam geschreven op bijna elke hoes.
A lot of 58 Bollywood LPs + 2 singles, many classics mainly from 1980 to 1990. Name written on almost every sleeve.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#74“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294Marie Larmoyer“Stilleven met Cyclamen en Azalea’s.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Cyclamens and Azaleas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Een houten gesculpteerde hoekstoel met gevlochten rieten zitting, gedraaide poten en wapenschild als rugleuning, regio Costa Brava.
A wooden sculpted corner chair with woven rattan seat, twisted legs, and coat of arms as backrest, from the Costa Brava region.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 75 -
#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct. en twee citrines 2,97 ct. en twee aquamarijnen 0,64 ct. en twee amethisten 8,97 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.82 ct., two citrines 2.97 ct., two aquamarines 0.64 ct., and two amethysts 8.97 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150