Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
P. Regout & Co, Maastricht

A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
Dim. h 29,5 cm
SKU: 2210240334.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #334
Estimate: € 40 / 60

  • #637

    Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.

    A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.

    A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.
    Dim. 77 x 58 x 101
    Estimate: € 300 / 400
  • #136
    Poltrona Frau

    Chester by Poltrona Frau, een muisgrijze lederen gecapitonneerde design sofa. Enkele kleine vlekjes.

    Chester by Poltrona Frau, a mouse grey leather tufted design sofa. Some small stains.
    Dim. 72 x 218 x 108 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #94

    “Winterlandschap met hoeve en schaatsers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm and ice skaters". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #493

    Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.

    A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.
    Estimate: € 550 / 650
  • #208
    Ch. Field Haviland Limoges

    Een 69-delig porseleinen servies met floraal decor. Bestaande uit; 24 platte borden, 12 soepborden, 12 dessert borden, 12 kleine bordjes, 2 grote ronde schalen, 1 diepe ronde schaal, 2 sauskommen, 2 terrines en 2 ovalen schaaltjes. Onderaan gemerkt.

    A 69-piece porcelain dinner service with floral decoration. Includes: 24 dinner plates, 12 soup bowls, 12 dessert plates, 12 small plates, 2 large round platters, 1 deep round bowl, 2 sauce boats, 2 tureens, and 2 oval dishes. Marked at the bottom.
    Estimate: € 250 / 350
  • #424
    Calvin Waller Burnett

    “Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 41,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132
    Eugène Fehdmer
    Period: 1846 - 1918

    “Kippen op her erf”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Fefdmer en gedateerd 1893.

    "Chickens in the Yard," a 19th-century painting, oil on canvas, signed E. Fefdmer and dated 1893.
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Dim. 205 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #67
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #682

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Midsummer rose dream”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.

    "Midsummer rose dream," a color silkscreen on paper, pencil signed outside of the plate, E.A.
    Dim. 55 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00