Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
P. Regout & Co, Maastricht

A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
Dim. h 29,5 cm
SKU: 2503250267.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60

  • #585
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3111, stoomlocomotief met tender, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3111, steam locomotive with tender, in its original packaging.
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    Een in de hoogte verstelbare retro hanglamp van groen en wit porselein.

    A height-adjustable retro pendant lamp made of green and white porcelain.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #384
    Joseph-Marie Le Tournier
    Period: 1892-1972

    “Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.

    "Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.
    Dim. 21/48 cm
    Estimate: € 120
  • #74
    Vitra

    Vitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.

    Vitra type 108 netwave chair from the Aluminium group designed by Charles & Ray Eames.
    Dim. 83 x 58 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #407

    Een paar Chinese famille verte vazen met een decor van bloemen en vogels, één vaas heeft 2 grote scheuren aan de hals. 19e/20ste eeuws

    A pair of Chinese famille verte vases with a decoration of flowers and birds, one vase has 2 large cracks at the neck. 19th/20th century.
    Dim. h 30.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63
    DLB

    Een antieke Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #187

    Een 19de eeuwse massief houten Franse panettière van walnoot.

    A 19th-century solid wood French walnut bread cabinet.
    Dim. 84 x 98 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #428
    Miek Van Orshoven

    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #537

    Grote Chinese vaas, famille rose. 3 façades met decor van personages, vogels en gebruiksvoorwerpen. Onderaan gemerkt.

    Large Chinese vase, famille rose. 3 facades decorated with figures, birds, and utensils. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 77 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00