#403DisneyEen lot van 10 vintage Disney speelgoed ‘pieppopjes’ bestaande uit Sneeuwwitje, 3 dwergen, Mickey, Pinokkio, Tom, Donald, een wolfje en een konijn.
A lot of 10 vintage Disney toys 'squeakies' including Snow White, 3 dwarfs, Mickey, Pinocchio, Tom, Donald, a wolf, and a rabbit.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Hutschenreuther“Dansende edeldame”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt.
"Dancing noblewoman." A porcelain figurine. Marked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#36Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.
#167Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.
Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een prachtige vitrinekast van gefineerd wortelnotenhout. Hollands werk, vroeg XIXde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Mooi gebeeldhouwde kap van bewogen vorm, schuine beglaasde zijden. Onderaan vijf laden rondom een rozet met bloemmotief. Vier gebeeldhouwde bal-en-klauwpoten.
A beautiful display cabinet in burr walnut veneer. Dutch work, early 19th century. Two glazed doors with lattice at the top. Nicely carved ornate crest in curved shape, sloping glazed sides. Five drawers at the bottom around a rosette with floral motif. Four carved ball-and-claw feet.No longer availableDim. 240 x 190 x 45 cmEstimate: € 600 / 800 -
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Een serie van 8 mahoniehouten balloonback stoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding. Victoriaanse stijl.
A set of 8 mahogany dining chairs with upholstered seats in modern reupholstery.No longer availableDim. 89 x 46 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#502Paar marmeren obelisken.
#174“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd, naar Eyckermans.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed illegibly, after Eyckermans.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Siku Metall 1:32Een tractor met 2 opleggers op afstandsbediening, John Deere 8345R tractor met Electronische Vogel & Noot ploeg en cultivator. Toegevoegd een leveling plate. Zonder afstandsbediening. Als nieuw.
A remote-controlled tractor with 2 trailers, John Deere 8345R tractor with Electronic Vogel & Noot plow and cultivator. Includes a leveling plate. Without remote control. As new.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#453Muzikant. Brons beeldje uit Benin. Man met strijkinstrument en wandelstok.
Musician. Bronze figurine from Benin. Man with string instrument and walking stick.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60