#62Thonet, ViennaEen set van 4 stoelen, caféstoel nr. 14, gemerkt Thonet.
A set of 4 chairs, café chair no. 14, marked Thonet.No longer availableDim. 89 x 42 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Boch Frères KeramisSet van 2 Delftse knobbelvazen. Onderaan gemerkt.
Set of 2 Delft knob vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
#263“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.No longer availableDim. 32 x 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 75 -
#504Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells.No longer availableDim. 44 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#227Geslepen spiegel in verguld houten lijst met afgeronde hoeken aan de bovenkant.
Cut mirror in gilt wooden frame with rounded corners at the top.No longer availableDim. 140/90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#484Een tafellamp met beige xxl keramische voet.
#48Een 18de eeuws muntenweegschaaltje, van messing in houten doosje.
An 18th-century coin scale, made of brass in a wooden box.No longer availableDim. 1.5 x 17.5 x 5.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#192Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884 -1960“Ardeens bosriviertje”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Ardennes forest stream", a drawing, pastel on paper, signed by J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 50 / 70