#167Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.
Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Swiss MadeLot van 9 vintage polshorloges, dames en heren. Waaronder: Pontiac, Longines, Berg en Certina.
Lot of 9 vintage wristwatches, both ladies and men's. Including: Pontiac, Longines, Berg, and Certina.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#414Daniel Been‘Baai van Monte Carlo’, olieverfschilderij op doek. Getekend Been.
'Bay of Monte Carlo', oil painting on canvas. Signed Been.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#494Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.
#16Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.
#327Een lot van twee oude fototoestellen en toebehoren, bestaande uit: Een Voigtländer Bessamatic met lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), en een Yashica Electro 35 met lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Bijgevoegd een Unittic Harmony lichtmeter en ‘Metz MecaBlitz telecomputer’.
A lot of two old cameras and accessories, consisting of: a Voigtländer Bessamatic with lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), and a Yashica Electro 35 with lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Includes a Unittic Harmony light meter and 'Metz MecaBlitz telecomputer'.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Vroeg 18e eeuwse massief houten armstoel. Rugpaneel gedecoreerd met pilaren en bloemen. Houtwormschade aan de zitting, de stoel is behandeld met coprinol.
Early 18th-century solid wood armchair. Back panel decorated with pillars and flowers. Woodworm damage to the seat, the chair has been treated with coprinol.No longer availableDim. H 111, B 63, D 59 cmEstimate: € 120 / 150 -
#220Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale amethisten 23 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.
An 18 kt yellow gold earrings set with central amethysts 23 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.33 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#44R. Van Hoeck“Landschap met boerderij”. Olieverfstudie op papier. Getekend R. van Hoeck.
"Landscape with farmhouse". Oil paint study on paper. Signed R. van Hoeck.No longer availableDim. 31-38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#428Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90