Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
P. Regout & Co, Maastricht

A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
Dim. h 29,5 cm
SKU: 2503250267.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60

  • #3

    Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

    Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
    Dim. h 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37
    Aonian

    Een 19e eeuwse meerkleurig aardewerk tabakspot, gemerkt Aonian Reg. made in England.

    A 19th-century multicolored earthenware tobacco jar, marked Aonian Reg. made in England.
    Dim. h 13 x Ø 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #325

    Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    An 18 kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
    Dim. 2,87 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Decoratief paneel voor een huwelijksgebeuren, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.

    Decorative panel for a wedding event, fully sculpted in a baroque style. Mid-20th century.
    Dim. 120 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #537

    Grote Chinese vaas, famille rose. 3 façades met decor van personages, vogels en gebruiksvoorwerpen. Onderaan gemerkt.

    Large Chinese vase, famille rose. 3 facades decorated with figures, birds, and utensils. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan met ganzentuit en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.

    A lot consisting of a pewter coffee pot with goose neck spout and tray. Various hallmarks, 18th century.
    Dim. 19 & Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een antieke teddybeer met draaiend hoofd. Meermaals gerestaureerd aan alle 4 de poten.

    An antique teddy bear with a rotating head. Restored multiple times on all four legs.
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884 -1960

    “Ardeens bosriviertje”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.

    "Ardennes forest stream", a drawing, pastel on paper, signed by J. Van Den Seylbergh.
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #152
    Johan Janssens

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98
    Van Laenen

    Een bronzen beeld van een brandweerman, gesigneerd Van Laenen, met op de marmeren voet een plaatje met hierop: De N.V. Gevaert Photo Producten te Mortsel aan de heer Henri Kuypers bij gelegenheid van zijn 25 jarig jubileum als Opperbevelhebber der Fabrieksbrandweer 1906-1931. Schade aan de marmeren voet.

    A bronze statue of a firefighter, signed by Van Laenen, with a plaque on the marble base mentioning: The N.V. Gevaert Photo Products in Mortsel to Mr. Henri Kuypers on the occasion of his 25th anniversary as Chief Commander of the Factory Fire Brigade 1906-1931. Damage to the marble base.
    Dim. h 62cm zonder marmer
    Estimate: € 400 / 600
  • #299
    Jos Beeck

    “De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    "The Wood Gatherers." Oil on canvas. Attributed to.
    Dim. 63 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00