#231Een lot van 7 beeldjes, Brussels porselein, bestaande uit een koppel, religieus figuur en 4 Heilige Madonna’s.
A lot of 7 figurines, Brussels porcelain, including a couple, religious figure, and 4 Holy Madonnas.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#90Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
An 18kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#62Thonet, ViennaEen set van 4 stoelen, caféstoel nr. 14, gemerkt Thonet.
A set of 4 chairs, café chair no. 14, marked Thonet.No longer availableDim. 89 x 42 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334‘Dansen in de regen’. Olieverfschilderij op doek. Getekend Magnée, met certificaat.
‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.No longer availableDim. 60/90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd, naar Eyckermans.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed illegibly, after Eyckermans.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Tulpenvaasje in blauw en wit Chinees porselein met 6 onderverdelingen. Gestempeld.
Tulip vase in blue and white Chinese porcelain with 6 compartments. Stamped.No longer availableDim. Hoogte 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#73LAP LeedsEen laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.
Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.No longer availableDim. h 32 x Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#189René De ConinckPeriod: 1907-1978Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.
Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 50 / 75