Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
P. Regout & Co, Maastricht

A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
Dim. h 29,5 cm
SKU: 2503250267.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60

  • #532

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #111

    Een schrapnelfragment op houten voet.

    A shrapnel fragment on wooden base.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    “Eherne Schlange”. Een sokkel met een ei en een slang in hout, de slang is gelijmd. Draagt achteraan een label met opschrift ‘Eherne Schlange’.

    "Iron Serpent." A pedestal with an egg and a wooden snake, the snake is glued. Has a label on the back with the inscription 'Eherne Schlange'.
    Dim. h 27 x l 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    ‘Landschap met hoeve’. Postimpressionistische olieverfstudie op paneel. Niet getekend.

    'Landscape with farmhouse'. Post-impressionist oil study on panel. Not signed.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127
    H. Luppens Paris/Bruxelles

    Een verguld metalen schouwpendule met de voorstelling van een gezeten dame in Griekse kledij en bijhorende kandelaars, op vergulde houten sokkels gemerkt H. Luppens Bruxelles. Gemerkt in de klok H. Luppens Paris. 19e eeuws. De dame heeft een breuk aan het been.

    A gilded metal mantel clock depicting a seated lady in Greek attire with matching candelabras, on gilded wooden bases marked H. Luppens Bruxelles. Clock marked H. Luppens Paris. 19th century. The lady has a break in the leg.
    Dim. h 45 x l 56 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #568

    Een moderne staande lamp met 2 lichtpunten.

    A modern floor lamp with 2 light points.
    Dim. h 181 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #423

    Tibetaanse Boeddhabeeldje. Verguld brons met inlegwerk van turkoois en koraal. Einde XIXde eeuw.

    Tibetan Buddha statue. Gilt bronze with inlay of turquoise and coral. Late 19th century.
    Dim. H 22, B 14 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #193

    Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.

    A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #350

    Een 14 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.

    A 14 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.49 ct.
    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #123

    Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.

    An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #49

    "Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 64 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00