#243Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#186Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
#340Een paar oorbellen bezet met twee goudkleurige zuidzee parels en 14 kt geelgouden stekers. Met certificaat.
A pair of earrings set with two gold-colored South Sea pearls and 14kt yellow gold studs. With certificate.No longer availableDim. 3,77 g Ø 10,5 mmEstimate: € 200 / 300 -
#85Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.
Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.No longer availableDim. 122/77 cmEstimate: € 450 / 650 -
#188Pieter Frans PerckmansPeriod: 1895 - ?“Begijnhof te Mechelen, een lot van 2 aquarellen op papier, gesigneerd Fr. Perckmans.
"Beguinage in Mechelen, a set of 2 watercolors on paper, signed Fr. Perckmans."No longer availableDim. 49 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Waterloop in de jungle. Acrylstudie op papier. Getekend.
Water stream in the jungle. Acrylic study on paper. Signed.No longer availableDim. 36/27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Decoratief paneel voor een huwelijksgebeuren, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.
Decorative panel for a wedding event, fully sculpted in a baroque style. Mid-20th century.No longer availableDim. 120 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
#123Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.
An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#217Butlerspiegel in goudkleurige lijst.
Butler’s mirror in gold-colored frame.No longer availableDim. ØEstimate: € 80 / 100 -
#313Een Chinese blauwwitte kendi, gedecoreerd met mythologische vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
A Chinese blue and white kendi, decorated with mythological birds and flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte29 cmEstimate: € 40 / 60