#209G Decock“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#298Een tafellamp in messing op marmeren voet.
#91Een paar deels vergulde, deels gepatineerde bronzen kandelaars met Putti.
A pair of partially gilt, partially patinated bronze candlesticks with Putti figures.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#412“Pauwen in een landschap”. Paneel met intarsia van diverse houtsoorten.
"Peacocks in a landscape". Panel with marquetry of various types of wood.No longer availableDim. 40 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.
#169Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.
A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.No longer availableDim. 49 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje en kleurfilter.
#302Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat, lotje grammofoonplaten inbegrepen.
A suitcase gramophone, His Master’s Voice model 101 in perfect working condition, lot ofNo longer availableDim. H 14, B 28, D 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122Priscacara. Fossiele vis uit het Eoceen (56 tot 34 miljoen jaar geleden). Vindplaats; Green River Formation. In brutalistisch houten kader.
Priscacara. Fossil fish from the Eocene (56 to 34 million years ago). Found in the Green River Formation. In a brutalist wooden frame.No longer availableDim. 10/15 cmEstimate: € 70 / 100 -
#332Théo IdserdaVisserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.
Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.No longer availableDim. 88/66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356TensaEen set van 3 vergaderstoelen ontworpen door König & Neurath voor Tensa.
#16Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.
An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.No longer availableDim. 167 x 105 x 58 cmEstimate: € 150 / 200