Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
P. Regout & Co, Maastricht

A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
Dim. h 29,5 cm
SKU: 2503250267.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 40 / 60

  • #488

    Paar Chinese orchideepotten in blauw en wit geglazuurd porcelein. Gedecoreerd met bloemen en ranken.

    Pair of Chinese orchid pots in blue and white glazed porcelain. Decorated with flowers and vines.
    Dim. Hoogte 20, Ø 19.5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #239
    Henri Geertsen
    Period: 1892-1969

    ‘Portret van een jonge vrouw’. Gouache op paper, getekend H Geertsen. In goudkleurige ovale kader.

    'Portrait of a Young Woman.' Gouache on paper, signed H Geertsen. In a gold-colored oval frame.
    Dim. 59/49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #271
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een beeld in albast van een jongedame en een duivelsbuste op een waterfontein. Met meerdere kleine beschadigingen. Duivelshoofd gelijmd.

    A statue in alabaster of a young lady and a devil's bust on a water fountain. With several small damages. Devil's head glued.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.

    A hand-knotted carpet, made in Iran.
    Dim. 138 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #406

    Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.

    A solid oak coffee table with sculpted lion legs.
    Dim. 54 x 99 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #369
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    “Les deux perroquets et le roi”. Een ets op papier, binnen de plaat gesigneerd Chagall. Geproduceerd circa 1927/1930.

    "The two parrots and the king." An etching on paper, signed within the plate by Chagall. Produced around 1927/1930.
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #68
    Capodimonte

    Een grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.

    A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Grote vergrijsde aardewerken kruik op metalen voet, gedecoreerd rond de kraag.

    Large weathered earthenware jug on metal base, decorated around the neck.
    Dim. Hoogte 77, Ø 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een replica Panton Chair in witte kunststof.

    A replica Panton Chair in white plastic.
    Dim. h 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26
    Dingens Barometers

    A contrabarometer on a wooden panel with a convex glass front. Numbered K035.504AC, by Dingens Barometers, made in Belgium.
    Dim. 108 x 21cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00