• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar blauw-witte Chinees porseleinen dekselpotten, met drakendecor.

A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars, decorated with dragon motifs.
Dim. h 44 cm
SKU: 2511250403.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 120 / 180

  • #537

    Bamun ‘Mbanga’ chef stalen ceremoniële halsband met 10 bronzen hoofden gedecoreerd.

    Bamun 'Mbanga' chief iron ceremonial collar decorated with 10 bronze heads.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Brethon

    “Hurkende man.” Gemengde techniek.

    "Crouching Man." Mixed media.
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #272

    ‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.
    Dim. 53/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een lot van 8 Chinese spekstenen beeldjes waarvan 2 gelijmd aan het hoofd.

    A lot of 8 Chinese soapstone figurines, 2 of which are glued at the head.
    Dim. h 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303
    A. Darimont

    Astrid en Leopold III. Twee bronzen plaquettes. Gesigneerd en genummerd.

    Astrid and Leopold III. Two bronze plaques. Signed and numbered.
    Dim. 12x17 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #487
    The Keith Haring Estate

    Variatie van ‘84 op “The Heart.” Litho op geschept papier. Stempel achteraan. Verkleuring aan de rechterkant.

    Variation of '84 on "The Heart." Lithograph on handmade paper. Stamp on the back. Discoloration on the right side.
    Dim. 105 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511
    Selmer USA

    Een Signet klarinet van het merk Selmer USA, in kunststof koffertje.

    A Signet clarinet by the brand Selmer USA, in a plastic case.
    Dim. Lengte 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #249
    Loëwe Opta

    Een vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).

    A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
    Dim. H 18, B 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #571

    Een lot bestaande uit messing: een paar kandelaars gedragen door engeltjes, een menorah, een kleine scheepslamp, een samovar, een toogbel, een vogeltje, een plaquette van Antwerpen, een olielamp, een flessenopener met heraldische leeuw. Evenals een tinnen schotel en een zakmes.

    A lot consisting of: a pair of candle holders carried by angels, a menorah, a small ship lamp, a samovar, a bar bell, a fig bud, a plaque of Antwerp, an oil lamp, a bottle opener with heraldic lion. As well as a pewter dish and a pocket knife.
    Estimate: € 60 / 100
  • #312

    Een lichtgroene vintage schaal uit Muranoglas.

    A light green vintage bowl made of Murano glass.
    Dim. 24 x 76 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00