#527Valenti, ItalyEen champagnekoeler in de vorm van een mand met gedraaid handvat. Gemerkt. We voegen er een lot decoratieve bollen aan toe.
A champagne cooler in the shape of a basket with twisted handle. Marked. We include a lot of decorative balls.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Raymond Weil GeneveEen 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.
#233Drie borden van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gemerkt APK.
Three plates of multicolored glazed earthenware, marked APK.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.
#586BuloEen set van 2 Bulo vergaderstoelen.
Selmer USAEen set van 2 Chinese vazen in cloisoné, bloemen op een zwarte achtergrond. Op houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese cloisonné vases, flowers on a black background. On wooden bases.No longer availableDim. h 16 x Ø 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Een partij Belgische postzegels, postfris. Met OBP-refertes. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, Geteisterden. 701-709, Krijgsgevangenen. 716-724, TBC. Taks, +- 10 st. 1946, 728-736, Damiaan e.a. 737-742, Krijgsgevangenen. 747, TBC. LP14. FDC, maildienst. 1947, 751-755, Oorlogsslachtoffers x2. 756-760, TBC. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele blok. 785, Bevrijding. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Evenals herdenkingsbladen 1e dag : Orval 1943, TBC 1945, Wi(..)
A collection of Belgian stamps, mint condition. With OBP references. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, War Victims. 701-709, Prisoners of War. 716-724, TB. Taks, +- 10 pcs. 1946, 728-736, Damien etc. 737-742, Prisoners of War. 747, TB. LP14. FDC, postal service. 1947, 751-755, War Victims x2. 756-760, TB. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele block. 785, Liberation. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Also commemorative sheets 1st day: Orval 1943, TB 1945, Wi(..)No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#579Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.
#492Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120