• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar blauw-witte Chinees porseleinen gemberpotten met deksel, bloemdecor met vogels.

A pair of blue and white Chinese porcelain ginger jars with lid, floral decoration featuring birds.
Dim. h 29 cm, Ø 28 cm
SKU: 2511250507.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #507
Estimate: € 80 / 120

  • #527
    Valenti, Italy

    Een champagnekoeler in de vorm van een mand met gedraaid handvat. Gemerkt. We voegen er een lot decoratieve bollen aan toe.

    A champagne cooler in the shape of a basket with twisted handle. Marked. We include a lot of decorative balls.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580
    Raymond Weil Geneve

    Een 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.

    An 18 kt electroplated ladies' watch with leather wristband. Comes with certificate and original box.
    Estimate: € 200 / 300
  • #233

    Drie borden van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gemerkt APK.

    Three plates of multicolored glazed earthenware, marked APK.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    ‘Zittend naakt’, een expressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Van De Wouwer ‘81.

    'Seated nude', an expressionist oil painting on canvas. Signed Van De Wouwer '81.
    Dim. 80/50 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #369

    Een massief eikenhouten bank/bijzettafel, met opbergvak en neerklapbare rugleuning.

    A solid oak bench/side table, with storage compartment and folding backrest.
    Dim. H 93, B 91, D 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #586
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • Selmer USA

    Een set van 2 Chinese vazen in cloisoné, bloemen op een zwarte achtergrond. Op houten sokkeltjes.

    A set of 2 Chinese cloisonné vases, flowers on a black background. On wooden bases.
    Dim. h 16 x Ø 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #181

    Een partij Belgische postzegels, postfris. Met OBP-refertes. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, Geteisterden. 701-709, Krijgsgevangenen. 716-724, TBC. Taks, +- 10 st. 1946, 728-736, Damiaan e.a. 737-742, Krijgsgevangenen. 747, TBC. LP14. FDC, maildienst. 1947, 751-755, Oorlogsslachtoffers x2. 756-760, TBC. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele blok. 785, Bevrijding. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Evenals herdenkingsbladen 1e dag : Orval 1943, TBC 1945, Wi(..)

    A collection of Belgian stamps, mint condition. With OBP references. 1943, 625-630 Orval. 1945, 697-698, War Victims. 701-709, Prisoners of War. 716-724, TB. Taks, +- 10 pcs. 1946, 728-736, Damien etc. 737-742, Prisoners of War. 747, TB. LP14. FDC, postal service. 1947, 751-755, War Victims x2. 756-760, TB. 1948, 773-780, Achel-Chevremont. 781-784, Anseele block. 785, Liberation. 1949, 792-797, Jordaens-Van der Weyden. 808-812 First Day. Also commemorative sheets 1st day: Orval 1943, TB 1945, Wi(..)
    Estimate: € 150 / 200
  • #371

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel. Dop van deksel gelijmd.

    A Chinese porcelain ginger jar, decorated with motifs of blooming flowers and a bird. Lid of the jar glued.
    Dim. h 24 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00