Een paar blauw-witte Chinees porseleinen vazen met floraal en landschapsdecor.

A pair of blue and white Chinese porcelain vases with floral and landscape decoration.
Dim. h 32,5 cm
SKU: 2608250501.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #501
Estimate: € 80 / 120

  • #419
    Doped out M

    ‘Rolling Stones, Love is Strong’, gemengde techniek op doek. Getekend Doped out M, met certicicaat.

    'Rolling Stones, Love is Strong', mixed technique on canvas. Signed Doped out M, with certificate.
    Dim. 98/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199

    Een geslepen spiegel, vergulde lijst met kuif.

    A cut mirror, gilded frame with crest.
    Dim. 169 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #346

    Een staande lamp met massief houten gesculpteerde voet.

    A floor lamp with a solid wood sculpted base.
    Dim. h 188 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #193
    Maison Charles

    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #598

    Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

    Antique card table. With damage to the top.
    Dim. H 73, B 82, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    ‘Herfstbeeld met huizen en bomen’, olieverf op schilderspaneel. Medio 1900, niet getekend.

    'Autumn scene with houses and trees', oil on panel. Mid-1900s, unsigned.
    Dim. 53/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #296

    Een massief notenhouten Engels bureautje met 5 laden.

    A solid walnut English desk with 5 drawers.
    Dim. 77 x 129 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850 - 1915

    Een albasten buste van een jongedame, circa 1900, gesigneerd Pugi.

    An alabaster bust of a young lady, circa 1900, signed Pugi.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #338
    Liebig

    Een bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.

    An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos.
    Dim. 30 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Meissen

    “Drie wijnmakers”, een groep in Meissen porselein, 19e eeuws, kleine schade.

    "Three winemakers", a group in Meissen porcelain, 19th century, minor damage.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Herman Brood

    ‘Don’t Stop The Show’, tekening in viltstift en aquarel op de achterkant van een Heineken bierviltje. Getekend; Brood.

    'Don't Stop The Show', drawing in marker and watercolor on the back of a Heineken beer coaster. Signed; Brood.
    Dim. Ø 10.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00