#419Doped out M‘Rolling Stones, Love is Strong’, gemengde techniek op doek. Getekend Doped out M, met certicicaat.
'Rolling Stones, Love is Strong', mixed technique on canvas. Signed Doped out M, with certificate.No longer availableDim. 98/70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een geslepen spiegel, vergulde lijst met kuif.
A cut mirror, gilded frame with crest.No longer availableDim. 169 x 89 cmEstimate: € 280 / 320 -
#346Een staande lamp met massief houten gesculpteerde voet.
#193Maison Charles“Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.
#598Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.
#39‘Herfstbeeld met huizen en bomen’, olieverf op schilderspaneel. Medio 1900, niet getekend.
#296Een massief notenhouten Engels bureautje met 5 laden.
#128Guglielmo PugiPeriod: 1850 - 1915Een albasten buste van een jongedame, circa 1900, gesigneerd Pugi.
#338LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Meissen“Drie wijnmakers”, een groep in Meissen porselein, 19e eeuws, kleine schade.
#472Herman Brood‘Don’t Stop The Show’, tekening in viltstift en aquarel op de achterkant van een Heineken bierviltje. Getekend; Brood.
#161Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.
"Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.No longer availableDim. h 36 cm zonder sokkelEstimate: € 260 / 320