Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#78Een lot van 4 Chinese porseleinen vazen, 3 met deksel en houten sokkel.
A lot of 4 Chinese porcelain vases, 3 with lids and wooden base. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#49Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit 8 bestekleggers, 8 hors-d’oevre lepels, een set van 6 én een set van 5 onderzetters.
A varied lot of silver-plated metal consisting of 8 cutlery rests, 8 hors d'oeuvre spoons, a set of 6 coasters, and a set of 5 coasters. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#158‘De blinde bedelaar’, een geschilderde reproductie naar het werk van Josephus Dyckmans. Olieverf op doek, getekend H. Vinck.
'The Blind Beggar', a painted reproduction after the work of Josephus Dyckmans. Oil on canvas, signed H. Vinck. -
#88Elton JohnEen lot van 2 vinylplaten, Elton John, 21 at 33 (9103511) en Elton John (DJF20406).
A lot of 2 vinyl records, Elton John, 21 at 33 (9103511) and Elton John (DJF20406). -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#149Een vintage keramische lampenvoet met florale motieven. West Germany.
A vintage ceramic lamp base with floral motifs. West Germany. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom. -
#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band.

