Similar lots by type
-
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#561
Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#62
Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#663R. Velpi
“Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#607Carla Kamphuis-Meijer
“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200/240 -
#587Carla Kamphuis-Meijer
“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200/240 -
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#1
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#621
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#588
“De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.
“Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.No longer available -
#223
Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#748
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200/240 -
#741
Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#79
“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40/50 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#208
Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90/120 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#373
Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#363Wiskemann
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.
Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#432Leo Vingerhoets
“Pallieter”. Een glasraam. Gesigneerd.
“Pallieter”. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#422Roger Hebbelinck
“Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.
“Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#77Schaubach
Vier balletdanseresjes van porselein en biscuit. Onderaan gemerkt.
Quatre ballerines en porcelaine et biscuit. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 20/40 -
#192New
“Portret van een Engelse man”. Olieverf op doek. Gedateerd 1887.
“Portrait d’un anglais”. Huile sur toile. Daté 1887.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100/180 -
#553
Een lot van drie Chinese snuffbottles, waarvan één van gestoken rode lak op brons, één van doorschijnend glas met églomisé en één van glaspasta, versierd met een vleermuis in reliëf.
Trois flacons à parfum chinois dont un en laque rouge sculpté sur bronze, un en verre avec églomisé et un en pâte de verre décoré d’un chauve souri en relief.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#278
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.
Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#713
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#416
Een vintage chromen tafel moet een rond glazen blad.
Table vintage en chrome. Tablette ronde en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cmEstimate: € 100/180