#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60