Similar lots by type
-
#180Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#226Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 394 x 78 cmEstimate: € 10 / 15 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#155Limoges, FranceEen paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#293Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h:Estimate: € 20 / 30 -
#231Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#218Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35 -
#257Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#251Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35 / 45 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#269Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyDim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#209M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#77Een sierplank van polychroom hout met voorstelling van drie gelijke dierenhoofden. DRC.
Une planche décorative en bois polychrome représentant trois têtes d'animaux égaux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#252Een lot van 15 verschillende slavenarmbanden.
Un lot de 15 bracelets d'esclaves différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#121Een lot bestaande uit “In het bos”, “Pittoresk bruggetje” en “Hoeve met bomen”, drie aquareltekeningen op papier, “Place de la concorde” een print van een aquarel en “Op het veld” een schilderij in gouache op paneel.
Lot composé de "Dans la forêt", "Pont pittoresque" et "Ferme aux arbres", trois dessins aquarellés sur papier, "Place de la Concorde" une estampe d'une aquarelle et "Sur le terrain" une peinture à la gouache sur panneau .No longer availableOnline onlyDim. 31 cm x 40 cm - 27 cm x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62“Portret van een zigeunervrouw”. Een reproductie naar een werk van Luc De Decker (1907 - 1982).
"Portrait d'une femme gitane". Une reproduction d'après une oeuvre de Luc De Decker (1907 - 1982).No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Een hoornvaas van Brussels porselein met een verguld decor.
Vase en corne en porcelaine de Bruxelles à décor doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#199Jan De BondtPeriod: °1937“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#167“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Een lot van twintig verschillende halssnoeren van verguld en verzilverd metaal. We voegen er drie hangers twee ringen en twee paar manchetknopen en een broche aan toe.
Lot de vingt colliers différents en métal doré et argenté. On y ajoute trois pendentifs, deux bagues et deux paires de boutons de manchette et une broche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100



