Similar lots by type
-
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#95Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#189“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyDim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#89Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#283Een jacquetbak met houten stukken.
Un jeu de jacquet avec des jetons de bois.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 46 cmEstimate: € 25 / 30 -
#180Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voiliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.
Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
Un baldaquin d'autel néo-gothique sculpté. Endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Een lot kristal, bestaande uit drie vaasjes, twee mandjes (één handvat los), twee kommetjes en een bonbonnière.
Un lot de cristal, composé de trois vases, deux paniers (une anse lâche), deux bols et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#290Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#285Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#256Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#237Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#93Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192“Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.
Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#141Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188J. De Wil“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#239Hans De JongPeriod: °1960“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#229Vasso Tseka“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een lot van zes gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhouten beelden.
Un lot de six statues africaines en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#161Eddie Verfalle“Vlaamse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fermier flamand. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#190Een lot glaswerk, bestaande uit een schenkkan met handgeschilderd bloemendecor, een gecraqueleerde schenkkan (barst? aan het oor), een roze vaasje en een vaasje met bloemendecor.
Un ensemble de verrerie, composé d'un pichet à décor floral peint à la main, d'un pichet craquelé (cheveu ? à l'oreille), d'un vase rose et d'un vase à décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 en 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41Macabo, ItalyEen ijsemmertje van verzilverd metaal met glazen recipiënt.
Un seau à glace en métal argenté avec récipient en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#70“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Goebel, GermanyEen lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee gondelvormige asbakken en drie verschillende vaasjes.
Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#56“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120

