#544Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.
#329Een paar butlerspiegels met vergulde lijst.
#452“Zittend naakt”. Moderne compositie.
#219Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koperen potten, uien en aardappelen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.
#170Edward VII 1908. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.
#439“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#206Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.
#60Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 1600 / 1800