Similar lots by type
-
#227
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#677
Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#204
Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.
Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#319Val St. Lambert
Een vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#259
Een majolica lampenvoet.
Un pied de lampe en majolique.No longer availableDim. h:72 cm (met kap)Estimate: € 100/120 -
#187
Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.
Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#197
Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600/1800 -
#183
Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#329
Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50/60 -
#679
Een paar getorste messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/50 -
#601
“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140/180 -
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700/1900 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260/280 -
#228Milo
Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150/250 -
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300/400 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450/600 -
#111
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160/200 -
#689Daum, France
Een grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un grand chandelier à deux bras en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#662
Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#207
“Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.
Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200/1400 -
#117
“Jachthond”. Een bronzen beeld naar een werk van Jules Moigniez. Staart los.
Chien de chasse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Jules Moigniez. Queue détachée.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 220/240 -
#208
“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700/1900
Other lots in this auction
-
#611
“Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.
“Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#571
Een schijf van een agaatgeode.
Une tranche d'une géode d'agate.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 50/60 -
#47
Een kerkkandelaar en een monstrans van messing.
Un chandelier d'église et un ostensoir en laiton.No longer availableDim. h: 40 & 56 cmEstimate: € 80/100 -
#350
Een lot fantasiejuwelen w.o. 2 dameshorloges (1 Rodania), een speld, hangers en kettingen en een zwarte camée.
Lot de bijoux fantaisie dont 2 montres pour femmes (1 Rodania), une épingle, des pendentifs et des chaînes et un camée noir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#490
1 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700/5000 -
#258Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90/110 -
#255
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000/3500 -
#20
Een paar wit en geel gouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 350/450 -
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#130
Een paar geelgouden oorbellen 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 300/400 -
#399Edith Van LeckwijckPeriod: 1899 - 1987
“Marine”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
Marine . Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 250/350 -
#314
Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.
Un petit tricycle décoratif en fer forgé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50