Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.
Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.

Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.

A pair of bronze Indian vases with figures, animals, and floral engraved décor. 19th century.
Dim. 15 x Ø 11 cm
SKU: 2708240147.
Categories: Aziatisch, Brons, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #472
    Harry

    “Twee dames in zwart”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Two Ladies in Black", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258
    Maurice Bonami

    Een set van 2 grote houten vazen door Maurice Bonami uit het midden van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.

    A set of 2 large wooden vases by Maurice Bonami from the middle of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.
    No longer available
    Dim. h 97 en h 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202
    Gérard Roosen
    Period: Leuven 1869 - 1935

    “Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.

    "Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #290

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #532
    Daniel Boucherie

    “Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Lying nude", a pencil drawing, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).

    A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).
    No longer available
    Dim. 162x80x93 cm 222x80x93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #321
    Prima Solvplet

    Een verzilverd koffie-en theestel op bijbehorend dienblad met melkkan en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    A silver-plated coffee and tea set on matching tray with milk jug and sugar bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.

    A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Constant De Keyser
    Period: 1829 - 1890

    “Zeilboten op open water”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C De Keyser.

    “Sailboats on open water”, a painting, oil on panel, signed C De Keyser.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    Een lot van 6 stuks faiënce, getekend Moustiers, Branchard, bestaande uit 3 vazen, een kannetje, een cache-pot en een pique-fleur (met schade aan de bovenrand).

    A lot of 6 pieces of faience, signed Moustiers, Branchard, comprising 3 vases, a small jug, a cache-pot, and a flower frog (with damage to the upper edge).
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • Holm Sorensen

    Een handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.

    Handmade woolen carpet. Pakistan.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More