Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

A pair of bronze lions on a marble base.
Dim. 16 x 32 x 11 cm
SKU: 1612250153.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, XXIe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 500 / 600

  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #88

    Een commode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV stijl, kleine schade.

    A chest of drawers in Louis XV style with a marble top and bronze fittings, minor damage.
    Dim. 91 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #117

    Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.

    A large cut mirror, gilt frame with crest.
    Dim. 170 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #68

    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #121
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.

    A mahogany painting easel in Louis XV style.
    Dim. h 190 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #87

    Een Franse marmeren schouwpendule met 2 bijhorende casolettes, restauratie boven de linker zuil.

    A French marble mantel clock with 2 accompanying cassolettes, restoration above the left column.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.

    A lot of two bronze horses, not signed.
    Dim. 45 x 55 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #133

    Een marmeren hoogreliëf met mythologische voorstelling.

    A marble high relief depicting a mythological scene.
    Dim. 24.5 x 55 cm
    Estimate: € 450 / 550

  • #12
    J. Maes

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    “De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

    A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Mucha

    ‘Concours de composition d’art decoratif’, een lithografie naar een ontwerp door Alphonse Mucha. Niet getekend.

    ‘Concours de composition d’art decoratif’, a lithograph after a design by Alphonse Mucha. Not signed.
    Dim. 47/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #110

    Een 18 kt geelgouden slavenarmband.

    An 18 kt yellow gold hinged bangle bracelet.
    Dim. 25 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #78
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart lederen portefeuille en een pennenhouder met plaats voor drie pennen. In originele verpakking, nieuwstaat.

    A black leather wallet and a pen holder with space for three pens. In original packaging, like new.
    Dim. 13/9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    Een laat 19e eeuwse Satsuma dekselvaas met verguld decor van karikaturen en onderaan een draak in reliëf.

    A late 19th-century Satsuma lidded vase with gilded depictions of caricatures and a relief dragon at the base.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #169
    Gustave Mascart

    ‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    'A young woman with her chaperone', oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #81

    Een porseleinen kistje, kobaltblauw met gevarieerde taferelen en accenten in goudverf, onderaan gemerkt met een kroon, gekruisde zwaarden en A T B.

    A porcelain box, cobalt blue with various scenes and gold paint accents, marked at the bottom with a crown, crossed swords, and A T B.
    Dim. 16 x 28.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00