Similar lots by type
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas. -
#216
Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#147
“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#146
“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details. -
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.
Other lots in this auction
-
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.
A vintage glass miniature display case with brass frame. Included is a similar box, with a crack in the front window. -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
-
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
A lot of glazed barbotine earthenware consisting of a dish marked Sarreguemines and two unmarked vases. One of the vases has been restored/mended at the top. Circa 1900. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
An XXL vintage model train, missing some pieces and has been repainted. -
#19Unichrome
“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor. -
#8
Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg. -
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked.